Podziękuj nauczycielowi za cierpliwość…

 

e_prezenty - dzien nauczyciela Wielkimi krokami zbliża się Dzień Nauczyciela.  Już niebawem, bo 14 października, będziesz miał okazję odwdzięczyć się swojej ulubionej pani polonistce.  Zastanów się  jak podziękować nauczycielowi za jego cierpliwość i trud włożony w przekazywanie wiedzy. 

Każdy zasługuje na wynagrodzenie swojej pracy, a najbardziej Twój wychowawca. Tylko on myśli o swoich podopiecznych jak o własnych dzieciach i tylko jemu zależy byś podniósł swoje stopnie.  Spraw przyjemność swojemu wychowawcy i sprezentuj mu elegancki oraz klasyczny upominek, który będzie symbolizował Twój szacunek. Z tej okazji przedstawiamy Ci ekskluzywny długopis marki Parker. Pamiętaj, że jest to rzecz niezbędna w pracy nauczyciela. Każdego dnia trzeba sporządzać różnego rodzaju notatki i wpisywać oceny do dziennika.

Długopis marki Parker to symbol elegancji i długowiecznej trwałości. Jego opływowy kształt i precyzja wykonania czynią go eleganckim. Podnieś wartość swojego prezentu  poprzez grawer. Zadedykuj swój upominek nauczycielowi. Spersonalizuj go poprzez wygrawerowanie imienia i nazwiska. Pamiętaj, że chwile spędzone w szkolnej ławce kiedyś miną, a dobre wspomnienie zawsze pozostanie.
E_PREZENTY - dzien nauczyciela2

Posiadamy w ofercie szeroki wybór drewnianych pudełeczek, w których również możemy zamieścić grawer. To do Ciebie należy wybór jak wręczysz swój prezent. To Ty wybierasz i kreujesz swój upominek.  Długopis odporny jest na zadrapania, a jego połysk nigdy nie blaknie. Przedmiot obejmuje dwuletnia gwarancja.

Niech Dzień Nauczyciela, który jest równocześnie świętem Dnia Edukacji Narodowej stanie się nowym etapem w budowaniu własnej kariery poprzez zdobywanie wiedzy. Wiedz, że wyjątkowy i miły upominek zawsze stanowi dobre rozpoczęcie wspólnej współpracy.