Pomysł na prezent dla nauczyciela

Szkoła odgrywa w życiu każdego młodego człowieka bardzo ważną rolę. To właśnie tam uczeń spędza większość czasu w ciągu dnia, uczy się nowych rzeczy, zawiera nowe znajomości, uczy się współpracy z rówieśnikami.
To właśnie w szkole zwykle poznaje swoją pierwszą miłość i najlepszego przyjaciela. Olbrzymią rolę w tym wszystkim odgrywają również nauczyciele, którzy kształtują światopogląd młodego człowieka. Koniec roku szkolnego i Dzień Nauczyciela to dwie bardzo ważne okazje w roku kiedy możesz podziękować nauczycielowi za wszystko, co dla Ciebie zrobił.

Jak podziękować nauczycielowi?

Jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego upominku dla niego to dobrze trafiłeś. Przedstawiamy Ci pomysły na sprawdzony prezent dla nauczyciela. Nie tracąc czasu, zaprezentujemy Ci kilka propozycji, tak byś mógł z bliska przyjrzeć im się dokładnie.

Szklana statuetka z grawerem dla nauczyciela

Swoje podziękowania możesz wyrazić w symboliczny sposób. Uhonoruj nauczyciela szklaną statuetką. Niech w dzień swojego święta poczuje się jak zdobywca cennej nagrody, na którą z pewnością zasługuje. Na statuetce zamieść tekst życzeń lub dedykacji, imię i nazwisko nauczyciela oraz swój podpis. Twój nauczyciel z pewnością będzie dumny z takiego upominku i postawi go na honorowym miejscu w klasie lub pokoju nauczycielskim. Ilekroć spojrzy na tę statuetkę przypomną mu się miłe chwile spędzone z uczniami w szkole. Ten oryginalny prezent dla nauczyciela na pewno utkwi mu w pamięci na długo.

Certyfikat w drewnie ze zdjęciem

Każdy nauczyciel chciałby mieć wspólne klasowe zdjęcie, na którym znajdą się wszyscy uczniowie. Wręcz wychowawcy wspaniałą pamiątkę po waszej klasie. Elegancki certyfikat ze zdjęciem klasy oraz tekstem dedykacji nadrukowanymi na złotej blaszce przymocowanej do drewnianej podstawy to wspaniały prezent na Dzień Nauczyciela dla wychowawcy. Wystarczy, że prześlesz nam wspólne zdjęcie, na którym znajdują się wszyscy uczniowie, a resztą zajmiemy się my.

Filiżanka kawy na dobry początek dnia!

Zastanawiasz się jak powinien wyglądać prezent na dzień nauczyciela dla wychowawcy w przedszkolu? Proponujemy małą, zgrabną i elegancką filiżankę z łyżeczką na spodku oraz personalizowanym nadrukiem. Na filiżance widnieje napis najwspanialsza wychowawczyni pod słońcem, do którego możesz dołączyć imię nauczycielki i podpis. Taki podarunek na pewno ucieszy każdą Panią, która uwielbia pić kawę.

Długopis Parker w drewnianym etui z grawerem

Chcesz wręczyć nauczycielowi praktyczny podarunek? Postaw na elegancki długopis Parker w drewnianym etui. Wysoka jakość wykonania, którą zapewnia marka Parker gwarantuje, że prezent przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym nauczycielom. Długopis w etui to wspaniały prezent na Dzień Nauczyciela, który bez problemu zmieści się w torebce. Spersonalizuj upominek poprzez grawer imienia i nazwiska nauczyciela na długopisie oraz tekst podziękowań za trud włożony w Twoją edukację, którą zamieścimy na laminowanej tabliczce wewnątrz drewnianego etui.

Teczka konferencyjna z grawerem

Pomóż swojemu wychowawcy zorganizować wszystkie szkolne dokumenty. Podaruj mu w prezencie na Dzień Nauczyciele elegancką skórzaną teczkę, w której będzie mógł przechowywać wszystkie swoje dokumenty. Taki upominek z pewnością ułatwi mu organizację pracy na co dzień, bo tylko zorganizowany nauczyciel przetrwa w szkolnej dżungli. Znajdzie tam także miejsce na długopisy i inne przydatne mu w pracy akcesoria. Z takiego upominku zadowolony będzie każdy nauczyciel, a grawer jego imienia i nazwiska sprawi, że będzie to jedyny w swoim rodzaju upominek.

Nauczyciel jest odpowiedzialny za wiele rzeczy, w tym za Twoje szkolne wspomnienia. Warto podziękować mu za nie w równie wyjątkowy sposób.