Pomysł na prezent dla ojca – kubek z napisem.

Rodzice, to bez wątpienia bardzo ważne osoby w życiu każdego z nas. Mama i tata zdecydowanie zasługują na medal! W dzisiejszym wpisie skupimy się na małym, ale praktycznym upominku idealnym jako prezent dla taty. Zależy Ci na tym, aby Twój kochany tata rozpoczynał z uśmiechem na twarzy każdy poranek? Mamy dla Ciebie propozycję podarunku, która spełnia te kryteria. Jaki to pomysł na prezent dla ojca? Kubek.

Pomysł na prezent dla ojca – kubek

Ceramiczny kubek z indywidualną dedykacją sprawdzi się genialnie jako towarzysz przy codziennym śniadaniu, czy przy popołudniowej kawce.  Dlatego podaruj mu rzecz, która nie tylko obudzi w nim pozytywne uczucia, lecz będzie praktycznym gadżetem, który nie będzie się kurzył w kącie, a będzie użyteczny. Elegancki kształt kubka i zabawna treść zrobi wrażenie na wszystkich członkach rodziny. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy opcję umieszczenia indywidualnej dedykacji poprzez nadruk. Kubek sprawdzi się fantastycznie jako prezent na imieniny dla taty, Dzień Ojca lub inną okoliczność.

kubek dla taty z nadrukiem eprezenty
Taki kubek z napisem to idealny upominek dla taty.

Filiżanka z nadrukiem dla taty

Jeżeli Twój ojciec jest kawoszem, to może zamiast kubka z napisem lepiej sprawdzi się personalizowana filiżanka z nadrukiem. W zestawie jest ze spodeczkiem oraz łyżeczką. Bardzo wygodnie się ją trzyma w dłoni. Picie aromatycznej kawy z takiej filiżanki sprawi, że kawusia będzie smakować jeszcze lepiej! Szykując prezent dla kawosza, możecie również dołożyć do tego puszkę na kawę z personalizacją.

filizanka z nadrukiem dla taty
Filiżanka z nadrukiem to dobry pomysł na prezent dla taty

Kubek idealny na prezent dla taty niejedną ma formę, pojemność i kształt. Zobaczcie co mamy dla Was fajnego i wybierzcie coś co najbardziej spodoba się Waszemu tacie. Zamówienia realizujemy w ciągu 48 godzin, następnie starannie zabezpieczamy towar do wysyłki, aby nie doznał on uszkodzeń. Wiemy, jak bardzo ważne są prezenty dla bliskich, dlatego kubki z nadrukiem, jak i inne prezentowe propozycje z naszej oferty wykonujemy z dbałością o każdy szczegół.

kubek z nadrukiem
Pomysł na prezent dla ojca kubek z personalizacją

Jaką jeszcze zaletę ma taki kubek? Od razu widać czyj on jest, więc jest szansa, że skończy się podbieranie kubków – twój ojciec z pewnością to doceni 😉