Pomysł na prezent na roczek dla chłopca

Pierwsze urodziny małego dziecka to szczególny dzień dla całej rodziny. Jeśli zastanawiasz się jaki wybrać prezent dla chłopca na roczek, dziś mamy dla Ciebie ciekawą propozycję.

roczek

Z czego może ucieszyć się dziecko? Co może go zaciekawić i zainteresować? Jaką wybrać rzecz, która stałaby się wspaniałą pamiątką? Odpowiedzi na to pytanie jest wiele, jednak my dziś chcemy zaprezentować Ci jedną.
Kolorowe klocki w drewnianej kasecie z grawerem dedykacji łączą w sobie wszystkie cechy idealnego prezentu. Produkty zostały wykonane z drewna bukowego, a same klocki polakierowano ekologicznym lakierem. Wyraziste kolory, różnorodne figury i kompozycje, które można wykonać za pomocą klocków, z pewnością zaciekawią malucha i sprawią, że jego zdolności manualne szybko się rozwiną. Łącząc zabawkę z pełną personalizacją zamienisz klocki w oryginalną niespodziankę, która zapadnie w pamięci każdej osoby na bardzo długo. Pierwsze urodziny są tylko raz w życiu, pamiątki zostają bowiem już na znacznie dłużej.

Cechy klocków ekologicznych:

  •  bez trudu można utrzymać je w czystości,
  • materiał : drewno bukowe,
  • produkt polski
  • pojemnik na klocki na ich przechowywanie w komplecie
  • atestowane farby spełniają wymagania norm europejskich
  • pełna personalizacja klocków; górna część wieczka

Masz już zatem wspaniałą propozycję prezentową dla kochanego malucha, podaj nam jedynie tekst do graweru, a Twój prezent z okazji pierwszych urodzin będzie niepowtarzalny.