Pomysły na prezent świąteczny dla konesera wina

Jeżeli szukacie oryginalnego i zarazem praktycznego prezentu np. dla taty, dziadka, wujka, czy przyjaciela, który jest koneserem wina mamy dla Was kilka ciekawych propozycji. Powinny to być podarunki dostosowane do pasji związanej z winem i obiecujemy, że właśnie takie będą. Tylko u nas bardzo trafione upominki, z pewnością ucieszą niejednego smakosza pysznych trunków. Jeśli zatem ktoś z Was chciałby podarować coś fajnego to zerknijcie co dla Was przygotowaliśmy! Zapraszamy na naszą stronę eprezenty.pl.

Świetnym prezentem dla konesera wina, będzie elegancka, drewniana skrzynka na wino w kolorze ciemnego brązu. Wykonana jest ze stuletniego naturalnego drewna i to powoduje, że ma swój niepowtarzalny urok i klimat. Stylowe wykonanie skrzynki sprawi, że idealnie wpasuję się ona we wnętrze każdego pomieszczenia. Jest to niepowtarzalny dodatek barku, kredensu i wszelkich pomieszczeń, którym nada klasy i szyku. Produkt wykonany ręcznie, a jego powierzchnia jest unikalna, ponieważ posiada sęki i pęknięcia. Indywidualny grawer zamieszczony na skrzynce uczyni podarunek dla smakosza win, wyjątkowym i niepowtarzalnym, natomiast trunki nabiorą niezwykłej oryginalności.

Drewniana skrzynka na wino - pomysł na prezent dla konesera wina
Drewniana skrzynka na wino – pomysł na prezent dla konesera wina

Kolejną propozycją podarunku dla miłośnika win, będzie stojak na wina, w kolorze brązu. Każdy wielbiciel tego trunku powinien koniecznie stać się posiadaczem takiego gadżetu. W stojaku są dwa miejsca na butelki, a jego wymiary to: 24cm x 21cm x 24cm. Cały wykonany jest z drewna oraz zdobiony rattanem, to znakomita propozycja na ciekawy i niezwykle trafiony upominek dla kogoś, kto bardzo ceni sobie smak wina. Wszystkie elementy stojaka wykonane są z wielką dokładnością, co daje przepiękny efekt, obdarowana nim osoba będzie zachwycona. Na stojaku możemy zamieścić grawer z Państwa dedykacją, indywidualna personalizacja sprawi, że gadżet stanie się jeszcze bardziej oryginalnym prezentem

Stojak na wina - pomysł na prezent dla konesera wina
Stojak na wina – pomysł na prezent dla konesera wina

Idealnym całym zestawem upominków dla konesera win, będzie drewniana skrzynka na wino z akcesoriami. Proponowany prezent to wysokiej jakości produkt, z zamieszczonym na nim polem do gry w szachy. W skład skrzynki wchodzi pięcioelementowy komplet akcesoriów do wina tj: korkociąg, metalowy korek do butelki, termometr, lejek do butelki, obręcz na szyjkę butelki oraz zestaw figurek do gry umieszczonych na wieku pudełka. Wymiary skrzyni to 36 x 21 x 11,5 cm, a jej dno wyłożone jest czerwonym atłasem, z miejscem na dwie butelki wina lub innego trunku. Taki podarunek umili sympatykowi win długie, zimowe wieczory przy ulubionym trunku i grze w szachy. Indywidualną dedykację, bądź dowolny Państwa tekst czy życzenia, możemy wygrawerować na skrzynce, co uczyni ten upominek jedynym w swoim rodzaju.

1

Komentarze są wyłączone.