Pomysły na prezenty na wieczór kawalersko panieński

Zbliża się wyjątkowy wieczór panieński lub kawalerski , a może wspólny wieczór kawalersko panieński waszych bliskich znajomych. Z tej okazji musicie pomyśleć o dobrej zabawie. Warto aby pomysły na prezenty na wieczór kawalersko panieński były równie czadowe, jak cała ta impreza. Jest w czym wybierać, znajdziecie tutaj zarówno upominki śmieszne, praktyczne jak i śmieszne i praktyczne. Taki prezent będzie stanowił również pamiątkę tego wydarzenia.

Prezent na wieczór kawalerski – pomysły

Jaki prezent na wieczór kawalerski będzie odpowiedni? Lista jest długa i bardzo ciekawa. Przyszły pan młody jest fanem tak zacnego trunku jakim jest whisky? Macie już podpowiedź!

Karafka grawerowana to niebanalny pomysł na trafiony upominek na wieczór kawalerski.  Można wygrawerować imię bohatera imprezy, datę wydarzenia oraz dedykację – dzięki temu taka karafka nie tylko przyda się do serwowania whisky, ale i urośnie do miana pamiątki.

karafka grawerowana
Taki prezent będzie doskonałym uzupelnieniem wieczoru kawalerskiego

Pan młody za whisky nie przepada, za to za dobrym piwkiem tak? W takim razie skrzynka na piwo będzie odpowiednia. I to skrzynka nie byle jaka, a elegancko wykonana i wyposażona w stosowny, zabawny grawer.

skrzynka na piwo na wieczór kawalerski
Taka skrzynka na piwo z pewnością przypadnie do gustu przyszłemu panu młodemu

Idąc za ciosem, jeżeli chodzi o piwosza, jako prezent na wieczór kawalerski można zorganizować kufel z grawerem zamknięty w fajnej skrzyneczce.

Pomysły na prezenty na wieczór panieński

A na co warto zwrócić uwagę gdy interesuje Cię prezent na wieczór panieński? W tej roli doskonale spiszą się większe prezenty jak i drobne, np. biżuteria. Zacznijmy jednak od gustownego szkła. Kobiety często przepadają za winem więc karafka na wino, opatrzona stosownym grawerem będzie z pewnością dobrym pomysłem.

 

karafka z grawerem
Karafka z grawerem będzie fajnym prezentem dla miłośniczki wina

Kobiety uwielbiają błyskotki. Przemiłym gestem będzie biżuteria z grawerem. Elegancka, gustownie wykonana i zawsze można mieć ją przy sobie. Mnóstwo wzorów sprawia, że każdy znajdzie tam coś czego szuka.

wisiorek z grawerem
Biżuteria srebrna z grawerem to godny uwagi prezent dla przyszłej panny młodej

A co powiecie na szkatułkę w której zamkniecie symboliczne gadżety dla aspirujacej panny młodej? Drewniane skrzynki są bardzo modne i bedą stanowić oprawę dla wyjątkowego upominku.

szkatułka na wieczór panieński
Niezbędnik przyszłej panny młodej wzbudzi uśmiech

Prezent na wieczór kawalersko panieński  wspólny upominek

Coraz częściej przyszli małżonkowie decydują się na wspólny wieczór kawalersko panieński.  Często wspólna impreza to i wspólny prezent. Ciekawym pomysłem na prezent dla pary mogą być poduszki z nadrukiem.

poduszka z personalizacją
Poduszka z nadrukiem na prezent na wieczór kawalersko panieński

Jak wam się podobają nasze pomysły prezenty na wieczór kawalersko panieński?

Komentarze są wyłączone.