Praktyczne prezenty dla babci i dziadka

21 i 22 stycznia przez miasteczka i wsie będą przechodzić czeredy wnucząt niosących upominki dla swoich dziadków, a linie telefoniczne będą do czerwoności rozgrzane gdyż biegnąć nimi będą najserdeczniejsze życzenia na Dzień Babci i Dziadka. Z pewnością zastanawiacie się cóż takiego można by podarować dziadkom, aby sprawić im radość. Miłym akcentem będą kwiaty, aczkolwiek są one nietrwałe. W dzisiejszym wpisie zaprezentujemy Wam praktyczne prezenty dla babci i dziadka.

Dzień Babci i Dziadka – pomysły na praktyczne prezenty dla babci i dziadka

Wolicie podarować w dniu ich święta coś, co nie tylko zachwyci osobistym charakterem, ale również się przyda? W takim razie możemy przybić z Wami piątkę, Również jesteśmy za tym, że praktyczne upominki są świetne, dlatego w asortymencie sklepu ePrezenty znajdziecie wiele gadżetów które nie będą po prostu zbieraczami kurzu. Zobaczcie nasze Top 3 prezenty na dzień babci i dziadka.

Kubki z imieniem i ręczniki z haftem jako praktyczne prezenty dla babci i dziadka

Ręcznik i kubki na prezent? Jak najbardziej pod warunkiem, że zadbacie o personalizację. Na każdym z kubków nadrukujemy imię osoby która ma go otrzymać, z dedykacją od pełnych uczuć wnucząt. Z kolei na ręczniku zamieścimy haft z imieniem. Całość zapakujemy w gustowny koszyk i niniejszym otrzymacie zestaw prezentowy dla dziadków gotowy do wręczenia.

zestaw prezentowy na dzień dziadka i babci
Taki zestaw prezentowy, będzie zarówno praktyczny jak i pomysłowy.

Zestaw filiżanek i czekolad dla dziadków

Aromatyczna kawa, kojące ziółka w eleganckiej filiżance i coś słodkiego – tak możecie zdefiniować wymarzoną chwilę relaksu? W takim razie proponujemy poniższy zestaw:

zestaw na prezent na dzien babci i dziadka
Taki zestaw prezentowy z pewnością spodoba się dziadkom

Jak sami widzicie idealny pakiet na miłe, spokojne popołudnie we dwoje. Dzięki personalizacji i oryginalnemu podaniu, rozgrzejecie serca dziadków nawet lepiej niż zawarta w tym zestawie czekolada pitna!

Puszka na kawę lub herbatę z dedykacją lub zdjęciem

Puszka na kawę bądź herbatę zawsze jest mile widziana przez miłośników picia tego rodzaju napojów u naparów. Co dopiero, jeżeli zostaną one ozdobione osobistą dedykacją, lub nawet zdjęciem dziadków.  Zapewniamy, że ten praktyczny podarunek zrobi na nich wrażenie. Ilekroć sięgną po ową puszkę, uświadomią sobie jak wiele dla was znaczą. Poniżej prezentujemy wzór lekko w stylu vintage który naszym klientom przypadł do gustu najbardziej, niemniej dysponujemy również innymi rodzajami puszek – kolorów i modeli jest całe mnóstwo. Obejrzyjcie i wybierzcie coś, co Waszym zdaniem najlepiej pasować do waszej babci i waszego dziadka.

puszka na kawe ze zdjęciem
Personalizowana puszka ze zdjęciem przyda się w kuchni.

Co sądzicie o naszych pomysłach na praktyczne podarunki dla babci i dziadka? Zapewniamy, że mamy ich jeszcze całe mnóstwo. Znajdziecie zestawy pełne naturalnych słodkości np. miodów, jak i coś, co przyda się w kuchni. Jak również zestawy herbat czy poduszki z nadrukiem imion i/lub dedykacji.