Prezent dla brata z okazji urodzin – Top 3 upominki

Brat – osoba, z którą bez wątpienia jesteś bardzo blisko. Silne więzi należy pielęgnować, a można zrobić to w niezwykle łatwy sposób za pomocą prezentu. Kiedy zbliżają się urodziny brata, warto zastanowić się nad odpowiednim upominkiem. Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla brata z okazji urodzin, najlepszym wyjściem będzie dostosowanie podarunku do jego indywidualnych cech charakteru. Znacie się od zawsze, dlatego z całą pewnością wiesz czym się pasjonuje i co sprawia mu największą radość. Wiedza na jego temat to Twój skarb i właśnie teraz jest czas na spożytkowanie jej. Gdy tą kwestię masz już za sobą warto pomyśleć również o czymś, co będzie stanowiło dla niego pamiątkę po wsze czasy. Personalizacja – właśnie ona sprawi, że prezent dla brata na urodziny będzie jedyny w swoim rodzaju. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy zestawienie top 3 pomysłów na oryginalny prezent dla brata. Pomagamy ludziom takim jak Ty, którzy mają trudność z doborem idealnej niespodzianki. Nasze upominki z całą pewnością przypadną Ci do gustu, a przede wszystkim zachwycą Twojego brata. Przeczytaj i skorzystaj z naszych zdumiewających rad!

Personalizowany zestaw z dedykacją

Proste rozwiązania i praktyczne przedmioty – jeśli właśnie takie rzeczy ceni sobie Twój brat, jako prezent dla niego proponujemy portfel i pendrive w zestawie z grawerem. Portfel wykonany jest z naturalnej bawolej skóry i prezentuje się niezwykle elegancko. Wiele przegródek i kieszonek pomoże na prawidłową organizację przestrzeni. Znajdzie się miejsce zarówno na karty kredytowe jak i na każde pieniądze. W zestawie jest również pendrive z grawerem. Wykonany został w całości z bambusowego drewna, na jego powierzchni zamieścimy pełną personalizację. Ten prezent dla brata zachwyca również nietypową oprawą. Przedmioty umieszczone zostały w drewnianej skrzynce, a na jej froncie wygrawerowana zostanie specjalna dedykacja. To idealny prezent dla brata, który uwielbia funkcjonalne niespodzianki.

prezent dla brata z okazji urodzin pendrive z grawerem i skórzany portfel w zestawie
Portfel męski i pendrive z grawerem na prezent dla brata

Skarbonka na prezent dla brata z okazji urodzin

Jeśli Twój brat marzy o podróżach dookoła świata, to z całą pewnością przydadzą mu się niemałe oszczędności. Skarbonka z imieniem bez wątpienia pozwoli mu w przyjemny sposób zbierać pieniądze na wakacje. Każdy fan dalekich podróży w nieznane doceni zamieszczoną na froncie ilustrację. Pod nią będzie widnieć dedykacja i imię obdarowanej osoby. Po każdym spojrzeniu na Twój podarunek brat pomyśli właśnie o Tobie! Tak skomponowana skarbonka z nadrukiem w szczególności sprawdzi się jako prezent dla młodszego brata.

skarbonka imienna na prezent dla brata z okazji urodzin
Skarbonka z personalizacją na prezent dla brata na urodziny

Dla każdego fana szalonej zabawy

Jedną z najprzyjemniejszych form relaksu jest oczywiście zabawa w gronie najbliższych przyjaciół. Jeśli Twój brat właśnie w taki sposób się odpręża jako prezent urodzinowy dla brata wybierz kubełek na lód z grawerem. Wykonany jest w całości ze stali, a co za tym idzie jest niezwykle trwały i wytrzymały. Na jego przedzie umieszczony będzie zabawny grawer dedykacji oraz dowolnie wybrane przez Ciebie imię. Koniec z ciepłym alkoholem! Jesteśmy pewni, że będzie to znakomity prezent na 18 dla brata.

cooler do piwa z imieniem na prezent dla brata z okazji urodzin
Wiaderko do chłodzenia alkoholu na prezent dla dorosłego brata

Prezent dla brata z okazji urodzin

Jak widzisz przed Tobą ogrom różnych możliwości. Nie musisz ograniczać się do tradycyjnych upominków – z całą pewnością większą radość sprawi śmieszny prezent dla brata. Ufamy, że wybierzesz coś z przedstawionych przez nas propozycji i od tej pory Twój fajny prezent dla brata będzie dla niego czymś więcej niż tylko kolejnym urodzinowym przedmiotem.