Prezent dla dziecka – top 3 ciekawych pomysłów

Właśnie teraz będziesz miał okazję poznać top 3 najlepszych pomysłów na prezent dla dziecka. 1 czerwca już niedługo, więc lepiej wcześniej pomyśl co możesz podarować małemu szkrabowi w dniu jego święta. Każdy z przedstawionych pomysłów jest całkiem inny, znajdziesz rzeczy odpowiednia zarówno dla chłopczyka, a także dla dziewczynki. Radość w oczach dziecka, to jeden z najpiękniejszych momentów i sposobów na poprawę humoru.

Prezent dla dziecka – propozycja dla chłopczyka.

Mali chłopcy często opowiadają swoim rodzicom lub bliskiej rodzinie kim chcieliby zostać w przyszłości. Jedni chcą być policjantami, a drudzy strażakami. Każdy chciałby być bohaterem, który broniłby słabszych od nieszczęść i ratował tych, którzy potrzebują pomocy.

Dla takiego chłopca mamy przygotowaną skarbonkę w kształcie wozu strażackiego. Samochód wyposażony jest we wszystkie elementy, które są niezbędne do gaszenia pożaru. Drabina, pompa oraz wąż strażacki wyjątkowo ozdabiają pojazd i przypadną do gustu każdemu chłopcu. Skarbonka wykonana jest z metalu, następnie całość została posrebrzana i polakierowana na wysoki połysk.
Co jest najciekawsze i jednocześnie jest największym atutem skarbonki to możliwość jej pełnej personalizacji specjalnie dla wybranego chłopca.
Jak wygląda jej grawerowanie?

 • grawer zostanie umieszczony na dachu samochodu
 • 80 znaków to optymalna ilość, którą możemy wygrawerować
 • grawer wykonywany jest techniką wyrycia napisu w metalu diamentowym rylcem

Pudełko wspomnień – propozycja dla dziewczynki.

Małe dziewczynki uwielbiają to wszystko co jest kolorowe i przynosi wiele radości. Mamy dla małej damy ciekawy pomysł na udaną niespodziankę, która nie tylko będzie cieszyć w dniu dziecka, lecz przyniesie wiele radości jak za kilka lat. Pudełko wspomnień sprawdzi się w tej roli wyjątkowo. Czym wyróżnia się ten prezent od innych?

 • białe pudełko, na którym wygrawerujemy Twój dowolny tekst
 • metalowe pudełeczko na odcisk rączek lub stóp
 • dwa ozdobne pudełeczka z kokardką
 • trzy woreczki z organzy
 • oraz pięć karteczek

Jak możesz wykorzystać pudełko wspomnień dla dziecka? Główną ideą prezentu jest zachowanie wielu ważnych wspomnień w jednym miejscu. Jak sama nazwa nawiązuje do tego, możesz włożyć do pudełeczka nawet najdrobniejszą pamiątkę. Będzie ona przypominać w dorosłym wieku o latach dzieciństwa. Dodatkowym elementem będzie osobisty grawer, który umieścimy bezpośrednio na wierzchu pudełka.

Tabliczka do pokoju dziecka – dla super piłkarza.

Kolejna propozycja na prezent dla chłopca, którą jest drewniana tabliczka z grawerem dedykacji. Z tego też powodu nasz kolejny wpis zadedykujemy tylko dziewczynkom. Jeśli dziecko posiada własny pokój, wiedz, że taka ozdoba z pewnością mu się spodoba. Grawer imienia, grafiki z piłką nożną to gwarancja na radość dziecka. Taką tabliczkę można zawiesić zarówno na drzwiach do pokoju malca, a także w samym pokoju na ścianie. Niech wszyscy goście wiedzą, że ten pokój należy do miłośnika piłki nożnej.

Co cechuje tabliczkę?

 • materiał: drewno olchowe
 • do kompletu sznurek do zawieszenia
 • wymiary deseczki 32 cm x 15 cm

Dzień Dziecka powinien być wypełniony zabawą, beztroską i uśmiechem, zwłaszcza tych najmniejszych. Takie jest właśnie dzieciństwo, w którym mały człowiek potrafi cieszyć się nawet z najmniejszej rzeczy. Wiedz, że właśnie spersonalizowany prezent dla dziecka będzie wielką niespodzianką.