Prezent dla maturzysty

Już wkrótce maturzyści rozpoczną egzaminy. Czas mija bardzo szybko, wręcz galopuje Dokładnie tak jak śpiewał zespół Czerwone Gitary w utworze „Matura”. Jest to dzień niezwykle ważny dla uczniów kończących szkoły średnie, gdyż od tego jak im pójdzie, zależy czy dostaną się na wymarzone studia. Okazja jest więc może by tak… prezent?

Rodzice i bliskie osoby, chcą aby maturzysta poczuł się ważny w tym dniu, dlatego decydują się na prezent z okazji matury. Jaki kupić prezent dla maturzystki? A  jaki upominek dla maturzysty? Zobaczcie nasze propozycje na prezenty dla maturzysty.

Prezenty dla maturzystów

Prezent maturalny musi być wyjątkowy. Tak, jak okazja która jest powodem do obdarowania. Jako prezenty dla maturzystów doskonale spiszą się grawerowane długopisy i pióra z osobistą dedykacją.

długopis z grawerem Twojego tekstu

Sam długopis marki Parker jest już bardzo elegancki. Opatrzenie go dedykacją na nim samym, oraz na gustownym etui w który jest zapakowany sprawi, że stanie się idealną propozycją na prezent dla maturzysty.

Prezent dla maturzystki

Bywa, że dziewczęta szczególnie silnie przeżywają stres związany z maturą. Dzieje się tak dlatego, że kobiety mają jednak bardziej emocjonalną naturę. Do tego są tez bardzo ambitne. Aby wynagrodzić im nerwy oraz zaangażowanie, jakie włożyły w przygotowanie do egzaminu dojrzałości, warto podarować im coś wyjątkowego, co nie tylko upamiętni maturę ale i po prostu trafi w gust dziewczyny i sprawi jej przyjemność. W takich sytuacjach polecamy biżuterię z grawerem.

Dedykację z jakiej okazji wręczasz zestaw biżuterii umieścimy na blaszce umieszczonej w pokrywce pudełeczka. Na samej biżuterii, w zależności od rodzaju można wygrawerować imię maturzystki.

Prezent dla maturzysty

Z kolei chłopcy z pewnością docenią nieśmiertelniki grawerowane. Na powierzchni graweru możesz zamieścić dowolną dedykację, dzięki czemu taka zawieszka, nieśmiertelnik nabierze unikatowego charakteru. Można wygrawerować sentencję, inicjały lub. np rok zdawania egzaminu dojrzałości.

nieśmiertelnik z napisem
Na nieśmiertelniku istnieje możliwość wygrawerowania osobistej dedykacji

 

Prezenty dla maturzystów mogą być rozmaite. Warto zadbać o ostateczny szlif jakim jest personalizacja.

Uczniom życzymy połamania długopisów 😉

Komentarze są wyłączone.