Prezent dla Niej na walentynki

Prezent dla Niej na walentynki

WALENTYNKI BLO0G

Coraz bliżej walentynki czyli święto zakochanych, a co za tym idzie poszukiwanie pomysłu na oryginalny prezent. W poprzednim wpisie przestawiliśmy kilka propozycji na prezent dla mężczyzny, a tym razem zajmiemy się podarunkami dla Pań. Pewnie w głowach mężczyzn pojawiają się myśli jaki tym razem kupić prezent, czym obdarować ukochaną? Podpowiemy Wam opierając się o wieloletnie doświadczenie, czego kobiety w tym dniu sobie życzą i jakim prezentem możecie je zaskoczyć i tym samym jeszcze bardziej zyskać w ich oczach.

Prezent na walentynki powinien być związany z uczuciem jakim darzycie swoją wybrankę. Tradycyjne pojawienie się koloru czerwonego kojarzącego się miłością czy motywu serca wciąż doskonale się sprawdza i podkreśla indywidualność prezentu na te okazję. Mamy kilka wskazówek jaki podarunek wręczyć, aby ukochana była zachwycona.

Panowie niektóre prezenty wymagają odrobiny kreatywności, co z pewnością doceni Wasza partnerka 😉

 1. Biżuteria
  Biżuteria może wydawać się nudnym, zbyt tradycyjnym prezentem, lecz nic mylnego! U nas na każdym elemencie możecie zamieścić swój indywidualny grawer z dedykacją czy słowami prosto z serca! Do wybory mamy nowoczesne celebrytki, biżuterię z kamieniami typu Swarovski czy modne sekretniki ze zdjęciem.

  BIZUTERIA BLOG

 2. Lusterko
  Lusterko to niezbędnik w torebce każdej kobiety. Stylowe lusterka w naszej ofercie stanowią drobny ale niezwykle elegancki prezent – również z możliwością zamieszczenia Twojego tekstu. Codziennie przeglądają się w lustereczku Twoja wybranka będzie pamiętać o podarunku od Ciebie.

  LUSTRKO
  3. Foto – obraz
  Foto – obraz to doskonała propozycja, jeżeli szukasz prezentu który uwieczni Wasze wspólne chwile. Ciekawe techniki jakie proponujemy pozwolą na dobór odpowiedniej kolorystyki do wnętrza wybranki. To oryginalny upominek, który na pewno zostanie doceniony przez każdą panią.

  OBRAZY BLOG
  4. Pluszak

  Słodka, a zarazek jaka nowoczesna maskotka! . Świetna propozycja dla tych którzy lubią być zagadkowi, a co najważniejsze romantyczni! Zaskocz swoją drugą ukochaną połowę dzięki możliwości pełnej personalizacji misia i etykiecie na puszcze.
  PLUSZAKI BLOG

  5. Poduszka z nadrukiem
  Wyznaj miłość swojej drugiej połówce w szczególny sposób – poduszka z Waszymi imionami oraz szczególną datą czy tekstem, to nie tylko oryginalny, ale również praktyczny prezent z okazji Walentynek! Zaskocz swoją sympatię i podaruj jej/jemu wyjątkową i zabawną poduszkę, która będzie przypominała jej o Was każdego dnia.

  PODUSZKI BLOG

  Szczęście jest jedyną rzeczą która mnoży się gdy tylko dzielisz się miłością – nasze prezenty gwarantują, że Twoja wybrakna będzie Ci jeszcze bliższa.

Więcej inspiracji na naszej stronie: www.eprezenty.pl

Comments are closed.