Prezent dla taty – co wybrać na Dzień Ojca?

Jakie cechy posiada dobry ojciec? Co chciałabyś podarować swojemu tacie w dniu jego święta? Prezent dla taty praktyczny czy tylko pamiątkowy? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w dzisiejszym poście:) Zaczynamy.

Zastanów się, za co kochasz swojego tatę? Teraz się zastanów, czy Twój tata uwielbia spędzać czas w swoim warsztacie? Lubi majsterkować? Naprawiać i jest znany jako złota rączka do wszystkiego? Mamy zatem dla niego kilka propozycji, które idealnie będą pasować na prezent z okazji dnia ojca.

Skrzynka na narzędzia – podstawowy zestaw majsterkowicza.

Produkt został wykonany z drewna sosnowego, które pochodzi z naszych polskich lasów. Solidny uchwyt stanowi pleciony sznur, ogólna charakterystyka wprost stworzona dla prawdziwego mężczyzny, który nie boi się wyzwań.

Czym będzie dokładnie Twoja personalizacja?

Grawer z dowolną dedykacją lub życzeniami wykonamy bezpośrednio na skrzynce. Podasz jedynie imię swojego taty, a my sprawimy, że ta skrzynka będzie jednym z najciekawszych prezentów jakie w życiu dostał.

A co powiesz na osobisty młotek z grawerem imienia?

Kolejny produkt do zestawu dla złotej rączki. Produkt jest jednym z najbardziej popularnym pomysłem na prezent dla mężczyzny. Nie bez powodu proponujemy go na prezent właśnie z okazji dnia taty. Młotek posiada solidny drewniany trzonek, natomiast obuch wykonany jest z kutej stali węglowej. Brzmi poważnie, prawda? Co więcej, ten młotek może być zadedykowany specjalnie dla Twojego taty. Wystarczy, że powiesz nam jak ma na imię.

Prezent dla taty – narzędzie wielofunkcyjne z dedykacją.

Chyba każdy mężczyzna marzy o takim narzędziu, który sprawnie pomógłby przy najtrudniejszym zadaniu. Taki właśnie jest nasz multitool.

Czym wyróżnia się taki rodzaj prezentu i w co jest wyposażony?

  • sprężynujące kombinerki
  • nóż
  • pilnik do drewna i metalu
  • śrubokręt płaski i krzyżak
  • piłka do drewna
  • otwieracz do kapsli i puszek
  • całość utrzymana w czarnym kolorze

Gdzie zatem znajdzie się grawer z Twoją dedykacją? Rączka w czarnym kolorze, która ozdabia narzędzie będzie miała po swojej jednej stronie Twoją osobistą dedykację dla taty.