Prezent dla wychowawcy – wyjątkowe pamiątki od uczniów

Gdy zbliża się koniec roku szkolnego często chodzi nam po głowie pytanie co podarować nauczycielowi w tym ważnym dniu, jak podziękować mu za trud jaki włożył naszą edukację.

Szkoła kształtuje naszą osobowość. 

Zarówno szkoła jak i sam wychowawca mają ogromne znaczenie w naszym życiu. To właśnie one kształtują naszą osobowość i nasz światopogląd. Każdy z nas, pewnie pamięta swojego wychowawcę ze szkoły podstawowej, w której to zaczęła się nasza przygoda z edukacją. Poszczególne szczeble kształcenia to nie tylko nowe poglądy i zainteresowania, ale i nowy wychowawca, który nierzadko ma ogromy wpływ na nasze losy. Dlatego dzisiaj podzielę się z wami dwiema propozycjami prezentu dla wychowawcy, który dzięki swojemu zaangażowaniu i cierpliwości przeprowadził nas przez ścieżkę kariery edukacyjnej.

Prezent dla nauczyciela – statuetka ze szkła z grawerem. 

view600 (12)

Pierwszym z nich jest statuetka wykonana ze szkła, przez co prezentuje się niezwykle elegancko i gustownie. Statuetka ma nowoczesny design i klasyczny kształt dzięki czemu doskonale wkomponuje się w każde wnętrze. Na przedniej części statuetki zamieścić można nie tylko imię i nazwisko nauczyciela, ale również życzenia czy podziękowania dla wychowawcy, z okazji dnia nauczyciela czy zakończenia roku szkolnego. Całości dopełnia eleganckie etui w które zapakowana jest statuetka, dzięki czemu upominek prezentuje się niezwykle elegancko.

Elegancki dyplom i długopis firmy Parker z dedykacją.
view600 (13)

Drugą propozycją prezentu dla wychowawcy z okazji zakończenia roku szkolnego czy dnia nauczyciela jest zestaw upominkowy na który składa się dyplom i długopis firmy Parker w drewnianej szkatułce. Tak skomponowany prezent z dedykacją dla nauczyciela to idealne rozwiązanie jeśli chcemy, aby upominek miał nie tylko charakter pamiątkowy ale również praktyczny. W skład zestawu oprócz dyplomu wchodzi gustowny i przydatny w zawodzie nauczyciela długopis na którym zamieścić można grawer. Elegancji dodaje mu gustowne etui wykonane z drewna w którym zamieszczona jest tabliczka z dedykacją.

Personalizacja.

Prezentowane upominki mają charakter ozdobny, dzięki zamieszczonej osobistej personalizacji w postaci graweru idealnie nadają się na prezent na zakończenie roku szkolnego czy dzień nauczyciela, kiedy to wychowawca obchodzi swoje święto.