Prezent na 18 dla chłopaka – 5 pomysłów

Za kilka tygodni czeka Cię impreza 18stkowa Twojego kolegi, a Ty obawiasz się, że nie znajdziesz odpowiedniego prezentu? Spokojnie! U nas znajdziesz niebanalne pomysły na prezent na osiemnaste urodziny dla chłopaka. Niesamowite prezenty na każdą okazję to nasza pasja, tak więc możesz nam zaufać. Rozsiądź się wygodnie i zobacz jakie prezenty na 18 dla chłopaka proponujemy.

Prezent na 18 dla chłopaka, co kupić?

Nasza pierwsza propozycja to wielofunkcyjny scyzoryk z grawerem renomowanej szwajcarskiej firmy Victorinox. Marka ta słynie z produkcji najlepszych na świecie scyzoryków wielofunkcyjnych oraz kieszonkowych zestawów narzędzi. Z pewnością przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie.

scyzoryk z grawerem na 18
Scyzoryk z grawerem to fantastyczna propozycja na prezent na 18 urodziny

Nieśmiertelnik jako prezent urodzinowy na 18 dla chłopaka

Drugą podpowiedzią na upominek dla chłopaka z okazji 18stki nieśmiertelniki. Zestaw składa się z dwóch blaszek otoczonych gumkami wyciszającymi. Na płytkach można wygrawerować dowolny tekst, dedykacje bądź motto życiowe obdarowywanej osoby. Nieśmiertelniki wyprodukowane są z najlepszej jakości aluminium lub są posrebrzane. Posiadamy wiele rodzajów tych gadżetów, tak więc z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

nieśmiertelnik z grawerem na 18
Personalizowany nieśmiertelnik będzie idealnym prezentem na 18 urodziny.

Portfel jako prezent na 18 urodziny dla chłopaka

Jeżeli interesuje Cię prezent na 18 praktyczny, rozważ zakup wysokiej jakości portfela skórzanego z grawerem.  Warto aby portfel został dostosowany na tę okazję. Możliwe jest to poprzez wykonanie tłoczenia na portfelu, dzięki któremu prezent będzie wspaniałą pamiątką urodzinową. Niebanalnie będzie się też prezentował skórzany portfel w zestawie z grawerowanym pendrive, zamknięty w stylowym pudełku z dedykacją.

Portfel i pendrive z grawerem na 18 urodziny
Zestaw portfel + pendrive zamknięty w stylowym pudełku z personalizacją z pewnością zrobią wrażenie na solenizancie.

 

Na każdej imprezie z okazji 18 urodzin nie powinno zabraknąć dobrej zabawy! Z tego względu genialnym pomysłem jest podarowanie swojemu koledze, chłopakowi bądź znajomemu legendarnej gry – piłkarzyki z grawerem. Gry towarzyskie zawsze fantastycznie sprawdzają się na przyjęciach. Taki prezent szybko rozkręci każdą imprezę, a dzięki misternie wygrawerowanej dedykacji stanie się miłą pamiątką 18 urodzin chłopaka.

Gra piłkarzyki - Pomysł na prezent na 18stke
Gra piłkarzyki – Pomysł na prezent na 18stke

Zestaw spinek do mankietów na prezent na 18 kę

Dzień 18 urodzin to krok w dorosłość. Z tego względu, jako prezent na 18stke warto rozważyć niepowtarzalne spinki do mankietów. Będą stanowić one prezent na 18 zarówno elegancki, jak i praktyczny. Spinki wyposażone w grawer z pewnością będą mile widziane.

spinki z grawerem na 18 urodziny
Spinki grawerowane doskonale sprawdzą się jako wykwintny prezent na 18 dla chłopaka

Jesteśmy ciekawi, czy coś Wam wyjątkowo wpadło w oko? Dajcie znać!

Komentarze są wyłączone.