Prezent na dzień ojca od syna, co wybrać?

23 czerwca każdy tata będzie z dumą świętował swój dzień. Słoneczny miesiąc jakim jest czerwiec, powinien zakończyć się w sposób wyjątkowy. Mamy nadzieję, że spośród naszego asortymentu wybierzesz podarunek, który zamieni się w pamiątkę na całe życie.
000

Poniżej przedstawimy Ci trzy propozycje na prezent dla taty od syna. Dołączenie do każdego z nich graweru z wybraną dedykacją, sprawi, że Twój podarunek będzie upominkiem jedynym w swoim rodzaju.

Drewniana skrzynka na ulubione piwo z pewnością zaskoczy Twojego tatę. Oryginalne wykończenie Twojego upominku będzie wyróżniało się na tle pozostałych przedmiotów. Dobranie wzoru z grawerem sprawi, że całość nabierze osobistego charakteru.

Następną propozycją jest wręczenie szklanego kufla z osobistą dedykacja. Jeśli tylko Twój tata uwielbia smakować wyborne piwo, podaruj mu produkt, dzięki któremu każdy wieczór będzie całkowitym relaksem. Ulubione piwo w wyjątkowym oraz osobistym kuflu sprawi, że podarunek będzie niezapomnianą pamiątką do końca życia. To właśnie od Ciebie zależy jak wielkie wrażenie wywołasz swoim upominkiem.

Ostatnim prezentem na dzień ojca jest elegancka karafka z możliwością grawerowania osobistych życzeń bezpośrednio na wybranej ściance. Whisky, gin, burbon lub każdy inny trunek będzie smakował rewelacyjnie jeśli umieścimy go w jedynym w swoim rodzaju pojemniku.