Prezent na urodziny przyjaciółki – świętuj je z nami!

Przyjaciółka jest dla Ciebie kimś więcej niż tylko dobrą znajomą? Jest jak dobry duch stojący za Tobą z dłonią na ramieniu okazując wsparcie. Przypomnij sobie swoje pierwsze zauroczenie – kto dowiedział się jako pierwszy? Albo gdy płakałaś w poduszkę, kto dzielnie słuchał Cię i opiekuńczo tulił w swoich ramionach? Przyjaźń jest jednym z najważniejszych elementów w życiu każdego z nas. Wytworzenie tak silnej więzi między dwójką ludzi zajmuje sporo czasu, dlatego musisz dołożyć starań aby ją pielęgnować. Zbliżające się urodziny przyjaciółki to idealna okazja do pokazania jej jak ważna jest. Prezent na urodziny z personalizacją musi być niepowtarzalny, tak jak ona. Przygotowaliśmy kilka propozycji, z których możesz zaczerpnąć trochę inspiracji, aby pytanie jaki prezent dla przyjaciółki na urodziny nie spędzało Ci już sen z powiek. Wybierz prezent na urodziny przyjaciółki dostosowany do jej pasji i charakteru, a pokażesz jak dobrze ją znasz.

Prezent na urodziny przyjaciółki – skrzynka na wino

Jeśli Twoja przyjaciółka jest fanką winogronowego trunku mamy dla Ciebie ciekawe rozwiązanie na pomysł na prezent dla przyjaciółki. Drewniana skrzynka na wino z kieliszkami będzie z pewnością czymś zaskakującym. Pudełko jest niezmiernie eleganckie, pomalowane na ciemny kolor wraz ze z złotymi literami tworzy niezastąpiony duet. Wewnątrz znajduje się miejsce na jedną butelkę wina oraz dwa kieliszki. Skrzynka wyścielona jest delikatnym atłasowym materiałem w krwisto-czerwonym kolorze fenomenalnie podkreślającym walory trunku. Na wieczku zamieścimy zabawny tekst z imieniem solenizantki, tak aby prezent urodzinowy dla przyjaciółki odzwierciedlał jej charakter. Wpraw ją w radosną euforię.

grawerowana skrzynka na wino z kieliszkami na prezent na urodziny przyjaciółki
Skrzynka na wino z grawerem na prezent dla urodzinowy dla przyjaciółki

Dla nieustannie spragnionej świata

Pomysł na prezent urodzinowy dla przyjaciółki która kocha malownicze widoki koniecznie musi być oryginalny. Foto- plakat z górskim widokiem będzie cudownym wypełnieniem każdej ściany. Na urokliwej grafice możemy zamieścić Twoje życzenia, lub dowolny cytat czy tekst, co na prezent dla przyjaciółki będzie znakomitym rozwiązaniem. Wysokiej jakości płótno CANVAS jest odporne na wszystkie czynniki zewnętrzne, takie jak niszczące światło słoneczne. Dzięki temu obraz na długo pozostanie w żywych i oryginalnych kolorach. Niech piękne widoki na obrazie zastąpią te szare z okna.

fotoobraz z dedykacją na wyjątkowy prezent dla przyjaciółki
Pomysł na prezent dla przyjaciółki plakat z personalizacją

Stojak z grawerem na prezent na urodziny przyjaciółki

Stojak na wino z grawerem będzie najlepszym rozwiązaniem na wyjątkowy prezent dla przyjaciółki, jeśli posiada ona w swojej kolekcji trunków jakieś unikatowe okazy. Stojak zmieści 4 butelki, a jego solidne wykonanie gwarantuje stabilizację. U samej góry widnieje napis Faktoria win a pod nim możesz zamieść imię przyjaciółki. Takim sposobem stojak zamieni się w niezwykle pamiątkową ozdobę każdego wnętrza. Każdy pasjonat wina marzy o właśnie takim upominku.

Prezent na urodziny przyjaciółki drewniany stojak na wino z grawerem
Grawerowany stojak na wino na prezent na urodziny przyjaciółki

Przerwa na herbatkę w personalizowanym stylu

Herbata w zależności od tego z czego jest wykonana ma różne właściwości. Ta z bratka działa świetnie na cerę, melisa uspokajająco, a z dzikiej róży posiada ogromne pokłady witaminy C. Jeśli Twoja przyjaciółka kocha delektować się tym wielozadaniowym napojem obdarują ją czymś co jeszcze bardziej to uprzyjemni. Skrzynka na herbatę z grawerem to z całą pewnością ciekawy wybór na prezent dla przyjaciółki. Jako dodatek do skrzyni dodajemy dwa rodzaje wykwintnych herbat. Na białym wieczku wypiszemy dowolny tekst wraz z personalizacją. Od teraz picie herbaty będzie dużo bardziej przyjemniejsze.

szkatułka na herbatę z personalizacją na prezent na urodziny przyjaciółki
Prezent na urodziny przyjaciółki zestaw herbat w drewnianej skrzynce z grawerem

Prezent na urodziny przyjaciółki z personalizacją

Przedstawiliśmy Ci wachlarz możliwości na prezenty urodzinowe dla przyjaciółki jakie możesz u nas wybrać. Ostatnie słowo należy do Ciebie, dlatego dostosuj upominek do jej preferencji i ciesz się razem z nią.