Prezent pod choinkę dla brata – Zestaw prezentowy z personalizacją

dla-brata

Podczas Świąt Bożego Narodzenia, niemal każdy z członków rodziny chce podarować coś drugiemu pod choinkę. Zastanawiamy się jaki wybrać prezent dla kochanego taty, kochanej mamy, a także rodzeństwa. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla brata i w dalszym ciągu nie wiesz co wybrać na prezenty, dzisiejszym postem przedstawiamy Ci jeden z najbardziej trafionych prezentów dla brata pod choinkę z personalizacją.

Elegancki zestaw prezentowy, na który składa się para dwukolorowych ręczników oraz narzędzie wielofunkcyjne umieszczone razem w wiklinowym koszu. Pewnie zastanawiasz się jak będzie wyglądała personalizacja tych dwóch elementów?

Na ręczniku znajdzie się haft z tekstem oraz imieniem Twojego brata. Narzędzie wielofunkcyjne składające się z noża, kombinerek, pilnika do drewna i metalu, dwóch rodzajów śrubokrętu oraz otwieracza, a także piłki do drewna z pewnością wywoła zachwyt na twarzy Twojego brata. Możliwość umieszczenia graweru bezpośrednio na narzędziu wielofunkcyjnym sprawi, że Twój prezent dla brata będzie jedyny w swoim rodzaju.

Z łatwością możesz połączyć pamiątkowy oraz praktyczny charakter Twojego prezentu. Wystarczy, że wybierzesz opcję pełnej personalizacji, a Twój prezent będzie inny niż zwykle.

Wesołych Świąt!