Prezent personalizowany – dlaczego właśnie taki?

Dlaczego chcąc sprawić komuś radość warto wziąć pod uwagę prezent personalizowany? Wszyscy kochamy dostawać prezenty, ale równie wielką przyjemność sprawia nam ich wręczanie. Widząc uśmiechniętą twarz bliskiej osoby mamy pewność, że nasz podarunek był strzałem w dziesiątkę. Dzięki personalizacji, czyli dostosowaniu danego upominku pod konkretną osobę, nawet z pozoru zwykły przedmiot zamieni cię w coś jedynego w swoim rodzaju. Tworzonego na miarę z sercem i uwagą.

Prezent personalizowany dla każdego i na każdą okazję

Niespodzianka to rzecz lub sytuacja, która pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Prezent to alternatywa dla niespodzianki. Kto z nas nie cieszyłby się z otrzymanego podarunku. Wiemy, że druga osoba poświęciła czas na jego wybranie i z pewnością spędziła nie jedną chwilę na dobraniu odpowiedniej koncepcji, jak również zastanawiała się czy przypadnie nam do gustu. Dzięki personalizacji adresat podarunku poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowo! Dostając prezent czujemy radość, ciekawość, podekscytowanie, a także produkcja endorfin znacznie wzrasta. Emocje sięgają zenitu tuż przy otwieraniu paczki.  Udane prezenty, które sprawiają radość naszym bliskim, potrafią wprowadzić w rewelacyjny nastrój wszystkich gości. Uśmiech na twarzy solenizanta jest wart o wiele więcej niż koszt jaki włożyliśmy w zakup podarunku.

Wiedząc jak ważny jest rytuał dawania prezentów oraz jak ogromną rolę odgrywają emocje, oparliśmy naszą firmę na tworzeniu prezentów z personalizacją. Stosujemy rozmaite techniki, dostosowane do danego produktu i zapewniające jak najlepszą jakość.

Oryginalny prezent personalizowany z grawerem

Metoda personalizacji jaką jest grawerowanie znakomicie sprawdza się m.in na powierzchniach szklanych lub drewnianych. Dzięki niej np. takie skrzynki na herbatę nabierają znamienia upominku wyjątkowego, zobaczcie sami.

pudelko na herbate prezent personalizowanyJak widzicie możliwe jest nie tylko wyrycie napisu, ale i pasującej do produktu grafiki. Całość prezentuje się bardzo efektownie.

Upominek z nadrukiem

Grawer to nie wszystko! Dla miłośników koloru mamy bogatą ofertę produktów na które nanosimy kolorowy nadruk. Jego cechy to piękne, wyraziste kolory, trwałość, oraz odporność na ścieranie. Karafki z grawerem weszły już do upominkowego kanonu, ale czy widzieliście jak pięknie wyglądają karafki z nadrukiem kolorowym?

karafka z narukiem prezent personalizowanyPrezent personalizowany z haftem

A co z produktami z tkanin, czyli rozmaitego rodzaju tekstylia? W tym przypadku kłania się haft który dopasuje podarunek do konkretnej osoby i sytuacji. Miły ciepły kocyk zawsze jest fajnym pomysłem na podarunek… a co powiecie na koce z haftem np. takiego tekstu + dowolne imię? Haft jest gęsty, wyraźny, wykonany dobrej jakości nitką w odpowiednio dobranym kolorze.  Nowoczesne maszyny pozwalają nam na uzyskanie jak najlepszego efektu.

koc z haftemDopasowany w ten sposób upominek to dowód na to, że w poszukiwaniu podarunku idealnego nie zadowalacie się masówką, a szukacie czegoś ekstra. Mamy pewność, że obdarowana osoba to doceni!