Prezent z Twoim zdjęciem

Prezent z Twoim zdjęciem

Polaroid style photographs hanging on a clothesline

Prezent ze zdjęciem to podarunek, który działa na zmysły i pobudza do wzruszeń, dlatego śmiało możemy powiedzieć, że taki prezent to gwarancja sukcesu!

Sentymentalne prezenty to rodzaj upominku, który zawsze pozostaje w pamięci osoby obdarowanej na długie lata. Jeżeli zastanawiasz się nad prezentem ze zdjęciem, mamy dla Ciebie kilka propozycji. Fotografię Twoją lub Twoich bliskich możemy zamieścić na bardzo wielu produktach! Zarówno na biżuterii jak i na praktycznych podarunkach. Spraw swoim bliskim niepowtarzalny prezent!

 

FOTO – OBRAZ
Pierwszą propozycją jest foto-obraz na płótnie z Twoim zdjęciem. Wystarczy, że prześlesz nam swoje zdjęcie resztą zajmą się nasi graficy. Obraz możemy wykonać w wielu ciekawych technikach! Foto – obraz może być w stylu vintage, szkic, komiks oraz w wielu innych. Obraz to propozycja prezentu na każdą okazję. Doskonale sprawdzi się dla rodziców na rocznicę ślubu, dla dziadków czy dla przyjaciół.

foto -brazy_edytowany-1

KUBEK
Kolejna propozycja to kubek ze zdjęciem. Praktyczny prezent z wizerunkiem Twoich bliskich! Codziennie pijąc kawę czy herbatę, osoba obdarowana będzie wspominać okazję na którą otrzymała podarunek.

kubki blog_edytowany-1

NIEŚMIERTELNIKI
A może biżuteria na co dzień ze zdjęciem ukochanej osoby? Niezwykle lubiany rodzaj biżuterii w szczególności dla mężczyzn. Nieśmiertelniki mogą być noszone jak tradycyjna biżuteria na szyi, ale mogą też być dopięte do kluczy jako jeden z bibelotów!

niesmiertelniki bl;og_edytowany-1

ZDJĘCIE W RAMIE
Dla osób, które lubią ramki i rameczki doskonałe będzie zdjęcie w ramie! Wydruk obramowany z Twoim zdjęciem to znakomita forma dekoracji każdego wnętrza. W kolorze czy czarno – białe wpasuje się w każdy rodzaj wnętrza zarówno w klasyczne jak i nowoczesne. Przy okazji parapetówki czy urodzin doskonale sprawdzi się jako podarunek.

ramki blog

BRELOK DO KLUCZY
Bibeloty do kluczy towarzyszą nam od zawsze… to dzięki nim łatwiej znaleźć klucze choćby w damskiej torebce. Co więc powiecie na brelok ze zdjęciem? Fotografia wnuczków, przyjaciela czy ulubionego zespołu muzycznego zamieszczona na powierzchni breloka to oryginalny pomysł na drobny upominek. Można śmiało użyć stwierdzenia ‚mała rzecz a cieszy’!

 

breloki blog_edytowany-1Sprawdźcie naszą pełną ofertę na www.eprezenty.pl

Comments are closed.