Prezent z własnym zdjęciem

Prezent ze zdjęciem to podarunek, który działa na zmysły i pobudza do wzruszeń, dlatego śmiało możemy powiedzieć, że taki prezent to gwarancja sukcesu!  Sentymentalne prezenty to rodzaj upominku, który zawsze pozostaje w pamięci osoby obdarowanej na długie lata. Jeżeli zastanawiasz się nad prezentem ze zdjęciem, mamy dla Ciebie kilka propozycji. Fotografię Twoją lub Twoich bliskich możemy zamieścić na bardzo wielu produktach! Zobaczcie co mamy dla Was w dzisiejszym wpisie! Prezent z własnym zdjęciem niejedno ma oblicze.

Fotoobraz na prezent

Pierwszą propozycją jaką dla was przygotowaliśmy jest fotoobraz na płótnie z Twoim zdjęciem. Wystarczy, że prześlesz nam swoje zdjęcie resztą zajmą się nasi graficy. Obraz możemy wykonać w wielu ciekawych technikach! Foto obraz może być w stylu vintage, szkic, komiks oraz w wielu innych. Obraz to propozycja prezentu na każdą okazję. Doskonale sprawdzi się dla rodziców na rocznicę ślubu, dla dziadków czy dla przyjaciół. Tego typu prezent z własnym zdjęciem możecie też zamówić drukowany na papierze, zamknięty w ramie.

fotoobraz na prezent

Jako prezent ze zdjęciem znakomicie spisują się nie tylko fotoobrazy, zarówno te w płótnie jak i w ramkach. Chodźcie dalej 🙂

Kubek ze zdjęciem na prezent czyli fotokubek

Kolejna propozycja to kubek ze zdjęciem.  Trzeba przyznać, że z kubków wszelkiej maści są bardzo wdzięczne pomysły na prezent. Otóż kubek z nadrukiem przyda się zawsze. Praktyczny prezent opatrzony zdjęciem sprawi, że będzie to kubek inny niż wszystkie. Codziennie pijąc kawę czy herbatę, osoba obdarowana będzie wspominać okazję na którą otrzymała podarunek. Krótka dedykacja do nadruku zdjęcia na kubku dopełni dzieła.

kubek ze zdjeciem na prezent

Nieśmiertelnik ze zdjęciem

Nieśmiertelniki zyskały sobie ogromną popularność która nie przemija. Mogą być noszone jak tradycyjna biżuteria na szyi, ale mogą też być dopięte do kluczy jako jeden z bibelotów! Nieśmiertelnik na prezent spisze się wspaniale, gdy wzbogacicie go o stosowną dedykację ale czy słyszeliście o czymś takim jak nieśmiertelniki ze zdjęciem? To dopiero gadżet ze zdjęciem, bliski sercu.

niesmiertelnik ze zdjeciem

Brelok ze zdjęciem idealny na prezent

Breloki do kluczy towarzyszą nam często… to dzięki nim łatwiej znaleźć klucze choćby w damskiej torebce. Co więc powiecie na brelok ze zdjęciem? Fotografia wnuczków, przyjaciela czy ulubionego zespołu muzycznego zamieszczona na powierzchni breloka to oryginalny pomysł na drobny upominek. Można śmiało użyć stwierdzenia ‚mała rzecz a cieszy’!

brelok na prezent

 

Co myślicie o fotoprezentach czyli prezentach z własnym zdjęciem? Podobają się Wam nasze propozycje?

Komentarze są wyłączone.