Prezenty dla pracowników – co kupić?

Jest wiele definicji na to czym jest firma. Możemy lawirować między definicjami prawnymi, jak i tymi bardziej potocznymi. Pomijając sztywne regułki warto pamiętać, że firma to ludzie którzy ją tworzą. Dobra atmosfera panująca w przedsiębiorstwie, stanowienie zgranego zespołu to żyzne podwaliny do tego aby dana firma rosła w siłę. Drobne upominki wręczane gdy szefowa, szef lub ktoś z pracowników ma urodziny to niezwykle miły gest. Podobnie jak upominki świąteczne. Umacnia to pracującego dla was człowieka w przekonaniu, że jest ważny dla firmy, i aż chce mu się chodzić do pracy i dawać z siebie wszystko. Będzie mu również niezwykle miło. Budowanie pozytywnych relacji na linii podwładny-przełożony jest bardzo ważne. Co w takim razie można kupić na prezenty dla pracowników?

Upominki dla pracowników – gadżety do biura

Jeżeli chcecie aby podarunek od szefostwa, dla zatrudnionych nie był po prostu zbieraczem kurzu, a znalazł praktyczne zastosowanie rozważcie akcesoria do biura w roli prezentów. Nasz sklep internetowy ePrezenty.pl oferuje całą gamę takich produktów. Dobry pomysł na prezent dla osób z firmy to np. kalendarz z grawerem. Sami przyznacie, że terminarz to przedmiot który znacząco ułatwia zorganizowanie zajęć, obowiązków oraz rozplanowanie całego dnia. W dobrym tonie będzie, jeżeli takie prezenty opatrzycie personalizacją. Na okładce kalendarza książkowego może znaleźć się nie tylko ciekawa adnotacja i grafika, ale również imię i nazwisko konkretnej osoby. Dzięki temu każda osoba w firmie może mieć swój własny kalendarz jakiego nie ma nikt inny. Pracujemy wyłącznie na produktach najwyższej jakości, używając nowoczesnych maszyn – zapewniamy, że prezenty dla ludzi pracy, wychodzące spod naszych skrzydeł są dopracowane w każdym, nawet najdrobniejszym detalu.

kalendarz dla pracownika na prezent

Aby zaplanować dzień, doskonale sprawdzi się również notes. Niewielki gabarytowo, wydaje się stworzony w sam raz aby wrzucić do torebki. Również notes może być personalizowany. Na wasze zamówienie wykonamy notesy z nadrukiem. Sympatyczna adnotacja w połączeniu z imieniem członka załogi to przepis na trafiony prezent. Zestaw notes plus długopis to propozycja godna rozważenia.

Oryginalne prezenty dla pracowników

Jako takie gifty doskonale sprawdzą się również długopisy z grawerem. Znakomitym pomysłem na prezent na wiele okazji są również kubki z nadrukiem. Kubek ze śmiesznym, personalizowanym napisem przyda się zawsze. Aromatyczna kawa pobudzi do działania w nawet najbardziej pochmurny dzień, a dziki temu, że na kubku będzie imię jest spora szansa na to, że skończy się podbieranie kubków w pracy. Wolelibyście jednak coś bardziej znamienitego bo ów podarunek ma stanowić podziękowanie dla pracownika za jego osiągnięcia lub wieloletnią pracę? W ofercie sklepu ePrezenty.pl znajdziesz coś odpowiedniego również na takie okazje.

Co kupić na podziękowanie dla pracowników

Masz w ekipie ręce do pracy które zasłużyły na szczególne wyróżnienie? Pracobiorcę który od wielu lat przyczynia się do trwania oraz sukcesu zakładu? W takim razie warto mu podziękować nie tylko słowami, ale i podarować mu coś co będzie mu przypominać jak bardzo ważny jest dla danego przedsiębiorstwa. Proponujemy statuetki szklane z grawerem dedykacji. Wybierzcie interesujący Was kształt i dajcie znać co chcecie, abyśmy tam wygrawerowali. Na uwagę zasługuje statuetka ze szkła z zegarem. Może wtedy pełnić pożyteczną funkcję czasomierza, a ilekroć spojrzenie padnie na zamieszczoną dedykację, adresatowi tej adnotacji z pewnością zrobi się cieplej na sercu.

prezent dla pracownika mapa z nadrukiem
Mapa z możliwością nadruku dedykacji to dobry pomysł na prezent dla pracownika

Ciekawą opcją będzie także medal szklany w gustownym etui. Prezentuje się bardzo wytwornie. Pomysłem wartym rozważenia będzie tez podarowanie mu mapy w ramie. Piękny wydruk mapy na wysokiej jakości płótnie malarskim to przedmiot który znakomicie wpasuje się w każde pomieszczenie, nadając wnętrzu charakteru. Na mapie nadrukujemy Waszą dedykację z podziękowaniem od przedsiębiorstwa dla zatrudnionego. Możecie zawrzeć tam podziękowania i cały trud włożony w pracę oraz życzyć mu dalszych sukcesów. Takie podarunki dobrze się sprawdzają również, jeżeli interesuje was prezent na przejście pracownika na emeryturę.