Prezenty na 18 urodziny dla niej. Jaki upominek wybrać?

Niewątpliwie 18 urodziny to bardzo ważny moment w życiu każdego z nas. Bowiem osiemnastka zdarzają się tylko raz w życiu! Wtedy to wstępujemy w dorosłość z przekonaniem, że życie jest piękne! Dlatego warto zastanowić się jak spędzić ten wyjątkowy dzień tak, aby pozostał w naszej pamięci już na zawsze. Wybierając się na 18 urodziny do siostry, przyjaciółki, czy koleżanki warto odpowiednio wcześniej zastanowić się nad właściwym upominkiem. Prezent na 18 urodziny musi być dopasowany do charakteru osoby, którą chcemy obdarować, a przede wszystkim musi zachwycać swoim niepowtarzalnym charakterem! Wszystkie te kryteria spełniają przedstawione poniżej propozycje prezentowe, które nie tylko są przepiękne i praktyczne, ale są stworzone dla osoby, którą pragniesz obdarować. Personalizowane prezenty na 18 to absolutny must have każdej imprezy urodzinowej! Wejdź, sprawdź i przekonaj się, że prezent na 18 dla niej z naszej oferty będzie strzałem w dziesiątkę.

Obraz w ramie ze zdjęciem na prezent na 18

Jedną z pierwszych propozycji prezentowych na 18 urodziny, która zasługuje na wyróżnienie jest fotoobraz ze zdjęciem solenizantki. Obraz w ramie to znakomita propozycja na prezent na 18 dla każdej miłośniczki trendów i mody. Oryginalny obraz na płótnie utrzymany jest w kobiecej kolorystyce, dzięki czemu z pewnością przypadnie do gustu obdarowanej osobie. Prócz zdjęcia Twojej przyjaciółki, czy siostry zamieścimy również tekst, który doda skrzydeł bliskiej Ci osobie. Oprawiony jest w stylową ramę w kolorze czarnym, która dzięki klasycznej barwie doskonale wkomponuje się w każde wnętrze, będąc jego niewątpliwą ozdobą. To znakomity pomysł na prezent na 18 dla dziewczyny!

obraz w ramie ze zdjęcia z personalizacją na prezent na osiemnastkę
Obraz z własnego zdjęcia na płótnie na prezent z okazji 18 urodzin

Prezent na 18 urodziny album z grawerem imienia

Kolejną propozycją na prezent na 18 dla niej jest wspaniały album na zdjęcia z grawerem dedykacji. Wykonany jest ze skóry ekologicznej, na okładce którego zamieścimy personalizację w postaci graweru imienia solenizantki i zabawnej grafiki, która z pewnością przypadnie do gustu obdarowanej osobie. Album prezentuje się bardzo elegancko i gustownie, dzięki czemu tak skomponowany prezent na osiemnastkę pozwoli na przechowywanie wszystkich najważniejszych wspomnień w jednym miejscu. Pomieści aż 300 zdjęć, co daje nieograniczone możliwości ich układania i segregowania. Przy każdej nadarzającej się okazji solenizantka powróci myślami do tego szczególnego dnia, a przy okazji przypomni sobie Twój oryginalny prezent na 18!

skórzany album z dedykacja na 18 urodziny
Album z grawerem na 18 urodziny dla niej

Skrzynka na wino na prezent na 18 urodziny

Ostatnią już propozycją prezentową na 18 urodziny dla dziewczyny jest skrzynka na wino z kieliszkami i grawerem. Wykonana jest z surowego drewna, co nadaje jej uroku i rustykalnego charakteru. Grawer zamieszczony na wieczku nawiązuje do 18 urodzin, będąc jednocześnie zabawnym przyzwoleniem na pierwszą degustację trunku. W skrzynce znajdują się dwa kieliszki, tak więc prezent na osiemnastkę idealnie nada się również na pogawędki z przyjaciółką przy lampce wina. Skrzynka będzie świetnym prezentem na 18 urodziny dla niej, zaś zamieszczony na niej grawer nada całości pamiątkowego charakteru. Do skrzynki możesz dołączyć butelkę wina. Dzięki czemu mamy oczywisty i praktyczny prezent na 18 dla dziewczyny zapakowany w nieoczywiste pudełko z drewna, z dwoma kieliszkami w komplecie.

drewniana skrzynka na wino z kieliszkami i grawerem na osiemnastkę
Skrzynka na wino z kieliszkami i dedykacją na 18 urodziny

Stawiamy krok w dorosłość z personalizacją!

Wszystkie przedstawione propozycje prezentowe będą oryginalnymi pomysłami na prezent na 18 urodziny dla niej. Tak ważna okazja, jaką jest osiemnastka wymaga prezentu niepowtarzalnego i zachwycającego. Prezentu oryginalnego, a jednocześnie przywołującego miłe wspomnienia, którym można się cieszyć przez długie lata. Zainspiruj się naszymi upominkami na 18 urodziny!