Prezenty na Chrzciny dla bliźniaków

Prezenty na Chrzciny dla bliźniaków

Chrzest święty to wyjątkowa okazja dla całej rodziny, która zbiera się razem. Jak wygląda ceremonia Chrzcin, gdy do kościoła przychodzimy nie z jednym, a z dwojgiem dzieci? Dziś poznasz jakie są nasze propozycje na prezenty na Chrzciny dla bliźniaków.

Pomysłowe prezenty na chrzciny dla bliźniaków.

Prezent na Chrzest święty to nie powinien być tylko zwykłą pamiątką, lecz również symbolizować radość z przyłączenia się do grona chrześcijan. To szczególnie wesoły dzień, który musi cieszyć każdą osobę. Dziecko jako nowy członek wspólnoty chrześcijańskiej w miarę możliwości również powinien odczuć radość tego dnia. To właśnie prezenty potrafią rozweselić maluchów, a bliźniaki to podwójna radość.

Dwukolorowa skarbonka bucik z grawerem dowolnej dedykacji 

Skarbonkę posiada chyba każde dziecko. I Ty możesz podarować maluchom taką skarbonkę, która będzie idealnie pasować do charakteru ceremonii Chrztu świętego. Grawer, który zostanie umieszczony bezpośrednio na produkcie będzie wyjątkowym dodatkiem. Treść Twojej dedykacji jest całkowicie dowolna.

Tort dla niemowlaka z pieluch oraz haftem dedykacji

Drugą propozycją jest kompozycja niezbędników, które służą na co dzień w czasie zabawy i pielęgnacji z dziećmi. Ręcznie robiony tort z ubranek, dodatków i kolorowych dekoracji oraz misiem na samej górze zauroczy każdą osobę. Budowla składa się z pieluch firmy Pampers, kocyka, maskotki, a także skarpetek. Haft zostanie umieszczony bezpośrednio na kocyku.

Album ze skóry w dwóch kolorach z grawerem 

W czasie ceremonii Chrztu świętego, jak również na przyjęciu w domu czy lokalu wykonuje się mnóstwo zdjęć. Każdy chce uwiecznić najdrobniejszy moment z tego dnia. Idąc za tym śladem, mamy jeden z najciekawszych pomysłów na prezent, którym jest album dla dziecka. Możliwość umieszczenia indywidualnego graweru bezpośrednio na albumie, sprawi, że to właśnie wybrane przez Ciebie dzieci otrzymają ponadczasową pamiątkę. Nie tylko ze względu na to, że w albumie zamieścisz zdjęcia z dnia Chrztu świętego, lecz również dlatego, że grawer zatrzyma w czasie słowa życzeń. Na zawsze już Twoja dedykacja płynąca prosto z serca zostanie uwieczniona na albumie, który będzie częścią wspomnień.

Prezenty na Chrzciny dla bliźniaków nie muszą być takie same jak inne. Odejdź od nudnych standardów i wybierz oryginalność. Ceń to, to ulotne i ciężko zatrzymać na dłuższą chwilę.

 

 

 

Comments are closed.