Prezenty na chrzest dla dziewczynki z Twoją personalizacją

Sprawdź co możesz wybrać dla dziewczynki na Chrzest Święty

Chrzest Święty to bardzo ważna ceremonia dla nowego członka rodziny, ponieważ jest fundamentem życia chrześcijańskiego, bramą która otwiera dostęp również do innych ważnych sakramentów, które przyjmujemy kiedy dorastamy i kiedy jesteśmy dorośli. Przez tą ważną ceremonię stajemy się członkami Jezusa oraz jego wspólnotą która tworzy Kościół. Zbliżająca uroczystość na pewno niesie ze sobą ogrom radości ale również masę stresu z wyborem odpowiedniego prezentu, na tę ważną uroczystość.

Szklana statuetka z grawerem – pomysł na pamiątkowy prezent

Przygotowaliśmy kilka produktów z których na pewno wybierzesz ten najbardziej właściwy. Prezent na chrzest dla dziewczynki to nie lada wyzwanie! Pierwszym produktem z naszej listy wyjątkowych prezentów będzie szklane trofeum w kształcie serca z możliwością personalizacji. Zachęcamy do skorzystania z tej opcji. Dzięki temu, prezent stanie się jedyny w swoim rodzaju i na pewno będzie się wyróżniał na tle innych. W wyznaczonym oknie na naszej stronie możesz umieścić własne stworzone życzenia, imię dziecka czy datę uroczystości. Szklana figurka zachwyci swoim pięknem i z pewnością przyozdobi nie jeden dziecięcy pokój. Dodatkowo, na szklanym serduszku znajduje się srebrny emblemat z wizerunkiem stróżujących aniołków co jeszcze bardziej wzbogaca wygląd figurki. Taki upominek z pewnością wywoła wzruszenie i zachwyt, kiedy dziecko dorośnie na pewno uświadomi sobie w jak ważnej uroczystości uczestniczyło.

prezent na chrzest święty
Szklana statuetka na prezent na chrzest święty

 

Obrazek na białym podkładzie z grawerem dedykacji

Kolejnym trafnym upominkiem który zaprezentujemy, będzie obrazek z srebrnym emblematem Matki Boskiej, został starannie wykonany z drewna, prezentuje się naprawdę imponująco. Kolor biały obrazka idealnie spasuje na tak poważną ceremonie. Spersonalizowany upominek będzie czymś niepowtarzalnym, dlatego nie zwlekaj i skorzystaj z tej opcji. Możesz stworzyć własne życzenia lub sugerować się naszymi gotowymi, które widnieją na naszej stronie, możesz zamieścić również imię dziecka i rok uroczystości. Nie musisz się o nic bać, ponieważ zadbamy o każdy detal, żebyś był w pewni zadowolony. Obrazek Matki Boskiej stanie się pamiątką na całe życie dla przyszłego dorosłego człowieka.

prezent na chrzest dla dziewczynki
Pamiątka Chrztu Świętego z grawerem dedykacji

Obrazek latarenka z grawerem dedykacji na prezent

Oryginalnym prezentem na pamiątkę Chrztu Świętego okażę się również przeuroczy obrazek na którym widoczne są stróżujące aniołki. Przedmiot może również pełnić funkcje lampki dzięki umieszczonej w środku obrazka, latarki. Taki upominek stanie się pamiątką na długie lata, ale również będzie pięknie prezentował się w dziecięcym pokoju. Zaświecony nocą wywoła najpiękniejsze wspomnienia. Możesz również spersonalizować upominek. Wpisując własną dedykacje, podając imię dziecka czy datę uroczystości, dobierając przy tym odpowiednią grafikę. Dajemy gwarancje, że całość będzie wyglądać zjawiskowo.

 

 

Elegancki prezent dla dziecka na chrzest
Obrazek latarenka z grawerem – pomysł na prezent dla dziewczynki

 

Grawer życzeń na obrazku
Obrazek z grawerem dedykacji

Srebrny obrazek ze Świętą Rodziną na prezent

Kolejną niezawodną propozycją jaką zaprezentujemy będzie wyjątkowy srebrny obrazek ukazujący świętą rodzinę. Część elementów znajdujących się na powierzchni obrazka błyszczy się, natomiast pozostałe są matowe co jeszcze bardziej wzbogaca wygląd upominku. Obrazek będzie pięknie wyglądał powieszony na ścianie lub stający na półce, posiada te dwie opcje. Jeśli chcesz, aby pamiątka nabrała osobistego charakteru, możesz umieścić własną dedykacje czy imię dziecka lub datę chrztu. Tak skomponowany upominek zachowa się w pamięci całej rodziny, a gdy dziecko dorośnie będzie mogło uświadomić sobie jak ważny sakrament przyjęło i co oznacza w jego życiu. To już koniec naszego zestawienia top prezentów na chrzest dla dziewczynki , mamy nadzieje że wszystkie przypadną Ci do gustu ale i znajdziesz swój jedyny, który spodobał Ci się najbardziej. Gwarantujemy, że wszystkie propozycje staną się pamiątkami na długie lata i przywołają wiele wspaniałych wspomnień.

Pomsył ana prezent dla dziecka z grawerem dedykacji
Srebrny obrazek na chrzest święty z grawerem dedykacji