Prezent na mikołaja dla dziecka. Sprawdź!

Grudzień to czas obdarowywania się prezentami. Przepiękny moment, gdy możemy wyrazić swoje uczucia nie tylko słowami, ale i prezentami. Najpierw są to Mikołajki, później Gwiazdka i Boże Narodzenie. Wybierając prezent na mikołaja dla dziecka warto na samym początku ustalić sobie budżet jaki mamy do dyspozycji. Upominki te wcale nie muszą być bardzo drogie, aby były efektowne i oryginalne. Jeżeli odpowiednio wcześniej zajmiesz się przygotowaniem prezentów mikołajkowych to gwarantuję Ci, że taka niespodzianka nie będzie kosztowała miliona monet. Poniżej znajdziesz propozycje na prezent dla dziecka. Upominki oryginalne, wyszukane, niedrogie i takie, które będą stworzone specjalnie dla osoby, którą pragniesz obdarować – po prostu personalizowane.

Body z nadrukiem na prezent na mikołaja dla dziecka

Pierwszym upominkiem, który doskonale nadaje się na Mikołajki będzie body z nadrukiem dla najmłodszych dzieci. Święta w powiększonym gronie to niezwykły czas nie tylko dla rodziców, ale i dla samego maleństwa. Warto podarować mu praktyczny upominek, który zachwyci wszystkich. Body to praktyczny prezent na mikołaja dla dziecka, który doskonale wprowadzi wszystkich w świąteczny nastrój.

prezent na mikołajki dla dziecka - body z nadrukiem
Spersonalizowane body na prezent mikołajkowy

Konik na biegunach z nadrukiem imienia

Kolejną propozycją na prezent dla dziecka jest konik na biegunach. Posłuży on dużo dłużej niż body. Konik wykonany z drewna będzie ekologiczną zabawką, która z pewnością przypadnie do gustu dziecku. Będzie upominkiem, który jeszcze przez długi czas będzie bawił i sprawiał ogromną frajdę. Stylowy koń na biegunach, wykonany niezwykle precyzyjnie z dbałością o najmniejsze szczegóły to marzenie każdego dziecka. Taki prezent na mikołaja dla dziecka to gwarancja pięknych wspomnień w późniejszym czasie, gdy z łezką w oku dziecko będzie powracało pamięcią do czasów, gdy bawiło się konikiem na biegunach z nadrukiem.

prezent na mikołajki dla dziecka - konik na biegunach z nadrukiem
Drewniany konik na biegunach na prezent na mikołajki

Skrzynka na narzędzia z nadrukiem na prezent na mikołaja dla dziecka

Kolejnym kreatywnym pomysłem na prezent na Mikołajki będzie zestaw drewnianych narzędzi dla dziecka. Narzędzia wykonane są w całości z drewna, co sprawia, że jest to trwała, ale przede wszystkim bezpieczna zabawka dla dziecka. Kolorowe elementy zestawu na pewno zainteresują każdego malucha, który jest ciekawy świata.

drewniana skrzynka mały majsterkowicz - prezent na mikołaja dla dziecka
Skrzynka z narzędziami i nadrukiem na prezent mikołajkowy

Poduszka z nadrukiem personalizacji na mikołajki dla dziecka

Ostatnią już propozycją będzie poduszka z nadrukiem. Doskonale sprawdzi się ona, jako prezent na mikołajki dla dziecka w każdym wieku. Bez wątpienia stanie się ona ulubioną przytulanką do snu, a to wszystko za sprawą trwałego nadruku i miękkiej poszewki. Całość doskonale się razem komponuje, tworząc słodki upominek dla malucha.

prezent na mikołaja dla dziecka - poduszka z nadrukiem dedykacji

Prezent na mikołaja dla dziecka z personalizacją

Wybierając spośród naszych propozycji masz pewność, że Mikołajki jeszcze na długo pozostaną w pamięci dziecka. Wszystkie nasze upominki są personalizowane, dzięki czemu wręczysz wyjątkowy prezent na Mikołajki.