Prezenty na Mikołaja dla nastolatka – co wybrać

Małymi kroczkami zbliża się 6 grudzień, a wraz z nim Mikołajki. Powoli zaczynacie się zastanawiać jakimi prezentami zaskoczyć bliskich. My z chęcią podpowiemy Wam co interesującego, można podarować w ten dzień dla nastoletnich chłopców – zobaczcie co sprawdzi się jako prezenty na mikołaja dla nastolatka!

Jaki prezent na mikołaja dla nastolatka? Szachy z grawerem

Nastoletni mistrz myślenia strategicznego ucieszy się gdy na Mikołajki dostanie szachy z grawerem.  Wykonane ręcznie z drzewa, polakierowane na pół-połysk, cechują się wytrzymałością i bardzo dobrą jakością, ponieważ pionki są toczone i podklejone filcem. Szachy takie to świetna pamiątka na długie, długie lata.

szachy z grawerem
Grawerowane szachy to pomysł na prezent również dla nastolatka

Praktyczne prezenty dla nastolatka na mikołaja – Pendrive z grawerem

Bardzo praktycznym i przydatnym wszystkim nastolatkom gadżetem, jaki możecie sprawić na Mikołajki może być pendrive. Nowoczesny, szybki i elegancki dysk o pojemności 16 GB służy do przenoszenia danych. Gadżet niezwykle funkcjonalny, z pewnością okaże się trafionym podarunkiem. Ten produkt będzie idealnym mikołajkowym upominkiem dla nastolatka.

drewniany niesmiertelnik z grawerem
Grawerowany pendrive przyda sę nastolatkowi

Prezent na mikołaja dla nastolatka – album na zdjęcia

Kolejnym fajnym upominkiem mikołajkowym dla nastolatka może być album na zdjęcia. Okładka jest z miękkiej eko skóry, w kolorze ecru. Pojemny, pomieści dwieście zdjęć o wymiarach 10 na 15 cm. Zdjęcia umieszcza się w kieszonkach. Album jest prezentem ponadczasowym, pozwalającym uchwycić w jednym miejscu, ważne chwile i wydarzenia z życia. Obecnie gdy wszystko jest przechowywane w pamięci telefonów, albumy wcale nie przechodzą do lamusa – piękne zdjęcia w formie papierowej również warto mieć. Co więcej istnieje możliwość umieszczenia tam imienia nastolatka oraz jego wieku – ku pamiątce.

album z grawerem na prezenty dla nastolatka na mikołaja
Album znakomicie sprawdzi się jako prezent dla nastolatki lub nastolatka

Więcej propozycji upominków znajdziecie na stronie  Zapraszamy i życzymy udanych mikołajkowych zakupów 😉

Komentarze są wyłączone.