Prezenty na pożegnanie kolegi z pracy – jaki wybrać?

Jeżeli Twój znajomy odchodzi na emeryturę bądź zmienia prace po wielu latach współpracy zdecydowanie należą mu się podziękowania! Warto z tej okazji zorganizować małe przyjęcie i podarować mu prezent z okazji przejścia na emeryturę. Decydując się na niespodziankę na przyszłego emeryta warto zastanowić się nad wyborem tego jedynego w swoim rodzaju upominku, który dla Twojego znajomego będzie pamiątką na długie lata. Dziś przedstawimy Ci top prezenty na pożegnanie kolegi, które w naszym sklepie są w pełni spersonalizowane! To znakomity pomysł dla wszystkich tych, którzy pragną nietuzinkowych niespodzianek.

Prezent o osobistym charakterze

Prezenty na emeryturę możemy podzielić na dwie kategorie: praktyczne i te pamiątkowe. W zależności od zainteresowań danej osoby prezent na odejście na emeryturę może być bardzo różnorodny. Jeżeli Tobie i Twoim znajomym zależy na pamiątkowym podarunku warto zwrócić uwagę na podświetlany globus polityczny z dedykacją, który codziennie będzie mu towarzyszył w podróży po największych zakamarkach tego świata. Tak skomponowany prezent dla odchodzącego na emeryturę sprawi mu ogromną radość. Co więcej będzie ciekawym elementem wystroju każdego wnętrza.

globus z grawerem jako prezent na przejscie na emeryture

Prezenty na pożegnanie kolegi

Zależy Ci bardziej na praktycznym pomyśle na prezent na emeryturę? Karafka z grawerem dedykacji, którą możecie napełnić dowolnym już sama spełni doskonale swoje zadanie w gorsze dni. Wykonana z wysokiej jakości szkła będzie zawsze przypominała obdarowanej osobie, jakie podziękowanie na emeryturę sprawili mu koledzy i koleżanki z pracy. Ponadto, dołączone do karafki szklanki z tym samym motywem przewodnim idealne dopełnią całość. Dzięki temu  Twój prezent z okazji przejścia na emeryturę znajdzie honorowe miejsce w domu Twojego kolegi.

karafka i szklanki bohemia z grawerem brezenty na pożegnanie kolegi
Karafka Bohemia ze szklankami na prezent z okazji emerytury

Witaj przygodo życia!

Nasze prezenty na pożegnanie kolegi możesz w dowolny sposób spersonalizować.  Mogą to być podziękowania, życzenia, czy też zabawny tekst bądź powiedzonko, którego kolega często używał. Co do pamiątkowego prezentu zdecydowanie polecamy globus z grawerem dedykacji. Z życzeniami będzie stanowić doskonałe uwiecznienie wieloletniej pracy w zespole.
Bogaty asortyment pozwoli Wam na dobór odpowiedniego prezentu z pełną personalizacją! Zapoznaj się z całą ofertą i wybierz prezent idealny!