Prezenty na roczek. Jaki upominek dla dziecka wybrać?

Pierwsze urodziny dziecka to niezwykłe wydarzenie w życiu każdego rodzica. To właśnie wtedy klasyczne grzechotki przestają mu wystarczać, a ogromna chęć poznawania świata jest dla niego najwyższą wartością. Upominek na roczek dla dziecka powinien urzekać czymś więcej niż tylko bajkowymi kolorami i starannością wykonania. Nasze prezenty na pierwsze urodziny, które spośród innych wyróżniają się personalizacją w postaci graweru, czy nadruku to unikalne pomysły na niespodziankę dla maluszka. Jeśli jesteś matką chrzestną, czy przyjaciółką rodziny wybierz na prezent na roczek jeden z naszych spersonalizowanych upominków.

Prezent na roczek Bożej opieki

Rodzice, czy najbliższa rodzina bardzo często decydują się na prezent na pierwsze urodziny, który będzie dla dziecka bardzo wartościową pamiątką na długie lata. Spersonalizowana biblia dla najmłodszych z cudownymi obrazkami w środku sprawdzi się w tej roli doskonale. To właśnie przy niej będziesz mogła wpędzić z bliskim Ci dzieckiem sporo czasu – wspólne czytanie nie tylko Was do siebie zbliży, ale i w magiczny sposób rozwinie w maluszku wrażliwość na otaczający go świat. Biblia z okładką doskonale sprawdzi się na prezent dla dziewczynki, jak i na prezent dla chłopca.

pomysł na prezent z okazji 1 urodzin biblia z nadrukiem imienia
Biblia w personalizowanej okładce na prezent na roczek dla dziecka

Cudowne body na pierwsze urodziny

Zastanawiasz się jaki prezent na pierwsze urodziny będzie nie tylko bardzo praktyczny, ale i pamiątkowy? Nasze w pełni spersonalizowane body na roczek, wykonane z naturalnej bawełny bez wątpienia sprawdzi się w roli jedynej w swoim rodzaju niespodzianki. Bardzo trwały nadruk nawiązujący do tej wspaniałej okazji razem z imieniem dziecka stworzy najpiękniejszy prezent na roczek dla dziewczynki. To bardzo ważne, by pierwsze urodziny były otoczone odpowiednimi upominkami.

Prezent na pierwsze urodziny body dziecięce z imieniem
Spersonalizowane body z nadrukiem na prezent dla dziewczynki na roczek

Album z grawerem na prezent na roczek

Warto zatrzymać najpiękniejsze chwile z dzieciństwa w nieszablonowy pomysł. Prezentowany przez nas album z eko-skóry z grawerem sprawdzi się w tej roli doskonale. Zabawna grafika, jaką zamieścimy na nim, jak i personalizacja będzie przypominać rodzicom dziecka, nie tylko o tym wspaniałym dniu urodzin ich maluszka, ale i o funkcji jaką pełnić będzie Twój prezent na roczek dla chłopca. Dzięki Tobie całe jego dzieciństwo zostanie zachowane w jednym miejscu!

album z imieniem na prezent na roczek dla chłopca
Grawerowany album na zdjęcia na prezent na 1 urodziny dla chłopca

Urok prezentów na roczek z personalizacją

Wybierając się na pierwsze urodziny warto pamiętać o odpowiedniej oprawie tak ważnego dnia. Niezależnie od tego, czy szukasz pomysłu na prezent na 1 urodziny dla dziewczynki, czy małego chłopca to podarowanie niespodzianki, jaką jest prezent dla dziecka z personalizacją z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. To radość nie tylko dla dziecka, ale i dla jego rodziców!