Prezenty z okazji Dnia Ojca

Prezenty z okazji Dnia Ojca

Już wkrótce 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Z tej okazji powinniśmy sprawić swojemu tacie miłą niespodziankę. Co trzeba zrobić, aby się udało? Wystarczy sprezentować mu upominek, który na długo pozostanie w jego pamięci. Przedstawiamy listę 5 prezentów, które zaskoczą bohatera tego dnia.

1. Eleganckich zestaw Parkera składający się z długopisu i pióra zapakowanych w oryginalne etui. Każdy szczegół tego kompletu został starannie zaprojektowany. Jeżeli chcemy, żeby prezent okazał się wspaniałą pamiątką, wystarczy umieścić na nim grawer z życzeniami.

Elegancki zestaw Parkera - Prezent z okazji Dnia Ojca
Elegancki zestaw Parkera – Prezent z okazji Dnia Ojca

2. Spinki do mankietów to upominek dla prawdziwego mężczyzny. Wykonane z najlepszej jakości materiału, zapakowane w eleganckie pudełko. Dodatkowym elementem, który doda męskiej biżuterii wdzięku jest krótka dedykacja prosto z serca. Można ją umieścić na spinkach w formie graweru.

Spinki do mankietów - Prezent z okazji Dnia Ojca
Spinki do mankietów – Prezent z okazji Dnia Ojca

3. Zestaw dla miłośników wina. Składa się z pięknej skrzynki wykonanej ze skóry ekologicznej. W środku znajdują się akcesoria, tj. nóż kelnerski z korkociągiem, zatyczka, nalewak oraz obrączka do butelki. Komplet idealnie nadaje się na prezent dla taty. Nie zapomnijcie tylko do skrzyneczki włożyć butelki wyśmienitego wina.

Zestaw dla miłośników wina - Prezent z okazji Dnia Ojca
Zestaw dla miłośników wina – Prezent z okazji Dnia Ojca

4. Skórzany portfel doskonale nadaje się na podarunek dla taty, szczególnie w dniu jego święta. Najlepiej sprawdzi się klasyczny model, wykonany ze skóry naturalnej, na którym można wytłoczyć inicjały lub imię obdarowywanego.

 Skórzany portfel - Prezent z okazji Dnia Ojca

Skórzany portfel – Prezent z okazji Dnia Ojca

5. Beczka dębowa to niezwykle oryginalny pomysł na prezent dla miłośników szlachetnych trunków. Polecamy szczególnie te wykonane zgodnie ze staropolską sztuką bednarską, posiadające atest Wyrobów Rękodzieła Ludowego i Artystycznego oraz atest PZH.

Beczka dębowa - Prezent z okazji Dnia Ojca
Beczka dębowa – Prezent z okazji Dnia Ojca

Teraz my chcielibyśmy poznać Wasze pomysły jak w prosty, ale niezapomniany sposób można zaskoczyć tatę w dniu jego święta?

Comments are closed.