Prezenty ze zdjęciem na Dzień Babci i Dziadka

Prezenty ze zdjęciem na Dzień Babci i Dziadka polecają się jako wyborne podarunki na zbliżające się, następujące po sobie święta 21 i 22 stycznia! Dzięki fotografiom, podarunek zyskuje jeszcze bardziej osobisty charakter. Zobaczcie co możecie wybrać! Przedstawiamy przykładowe prezenty na dzień babci i dziadka upiększone zdjęciami.

Puszka na kawę ze zdjęciem – praktyczne prezenty ze zdjęciem

Chwila na wspólne rozmowy nad filiżanką kawy jest świętem. Puszka na kawę ze zdjęciem i personalizacją może być miłym dopełnieniem rytuału zaparzania i picia kawy. Nasz najbardziej popularny wzór jest stylizujemy na postarzany

puszka na kawe ze zdjęciem
Personalizowana puszka to jeden z naszych prezentów ze zdjęciem

Puszka w stylu vintage pasuje do każdego wnętrza. Ponadto możecie zamieścić na niej zdjęcie samych dziadków, ale często drukujemy również zdjęcia wnucząt.

Fotoobraz czyli zdjęcie z dziadkami na płótnie

A może by tak wydrukować ulubione zdjęcie dziadków lub wasze rodzinne zdjęcie na płótnie i to podarować jako prezent? To doskonały pomysł. Zdjęcie wystylizujemy, aby pięknie prezentowało się w każdym wnętrzu. Co więcej możemy kolory zmienić  na sepię, lub bardziej nowoczesny styl.

obraz ze zdjęcia
Stylizowany obraz ze zdjęcia będzie świetnym podarunkiem

Fotoobrazy zamówicie są w różnych stylistykach i wielkościach.

Kubki ze zdjęciem i imionami

Najczęściej wybierane prezenty ze zdjęciem to jednak kubki z nadrukiem! Nic dziwnego, taki produkt jak kubek zawsze się przydaje i jest typem podarunku o uniwersalnym charakterze. Co więcej, do kubeczka dołączona jest ceramiczna łyżeczka. Możecie przesłać zdjęcie oraz podać nam imiona dziadków – naniesiemy ja na kubeczek tworząc stylowy podarunek o funkcjonalnym walorze. Co więcej jesteśmy niemal przekonani, że z od razu będzie to ulubiony kubek !

kubek ze zdjęciem
Uroczy kubek ze zdjęciem to wspaniały kandydat na prezent dla babci i dziadka