Prezenty żeglarskie – wybieramy upominek dla żeglarza

Wybieracie się na imprezę do znajomego, który jest żeglarzem. Zastanawiacie się jaki prezent odzwierciedliłby jego pasję związaną z morzem? Zapraszamy Was do rozejrzenia się po naszym dziale z marynistyką i przeczytanie, co polecilibyśmy jako upominki dla żeglarzy. W tym wypadku ważne jest by podarunek był związany z osobistymi zainteresowaniami obdarowanej osoby. U nas znajdziecie upominki w morskim stylu, prezenty dla osób kochających żagle, żaglowce, stylowe gadżety żeglarskie.  Dzisiaj zaprezentujemy Wam prezenty idealne dla tych, których interesuje marynistyka. Gotowi?

Gadżety żeglarskie na prezent

Idealnym upominkiem dla żeglarza może stać się  kompas z grawerem dedykacji. Jego zaletami są nie tylko praktyczne funkcje. Co więcej będzie on równocześnie pięknym elementem dekoracyjnym każdego wnętrza. Kompas wykonany z mosiądzu, zapakowany w drewniane, eleganckie będzie wręcz wymarzonym prezentem dla żeglarza. Ponadto wewnątrz pudełka na tabliczce można zamieścić grawer z życzeniami czy osobistą dedykacją.

kompas z grawerem na prezent

Globobar czyli prezent dla żeglarza

Kolejnym świetnym prezentem dla żeglarza będzie globobar na alkohol. Stylizowany podarunek to odwzorowanie XIX-wiecznego globusa . Stelaż wykonano z drewna egzotycznego z niezwykłą dbałością o każdy detal. Globobar prezentuje się bardzo efektownie i doskonale nadaje się do każdego wnętrza – tradycyjnego jak również nowoczesnego. Odznacza się klasyczną elegancją i wysoką jakością wykonania, dzięki zastosowaniu doskonałych materiałów. Z pewnością zachwyci każdego żeglarza, stając się dla niego wyjątkowym prezentem. Dzieła dopełni indywidualnej treści grawer na tabliczce u podstawy globobaru.

globobar z graweremGlobus na prezent dla żeglarza

Trafionym podarunkiem dla żeglarza będzie również globus podświetlany. Stylowy, wykonany z  dbałością o każdy detal. Dzięki ciekawej kolorystyce, sprawdzi się jako ozdoba każdego pomieszczenia i stanie się miłą pamiątką, dla obdarowanej nim osoby.

globus podświetlany

Prezent dla marynarza

W naszej ofercie prezentów dla żeglarzy mamy też globus z kryształu. W tym efektownym upominku żeglarskim w którym znajduje się miejsce na pióro lub długopis. Globus jest się bardzo efektowny i doskonale pasuje do każdego wnętrza . Grawerowanie sprawi, że stanie się jedynym w swoim rodzaju prezentem dla żeglarza.

globus z kryształu

Komentarze są wyłączone.