Sekretnik – pomysł na prezent dla ukochanej osoby

Jeśli chcielibyście sprawić oryginalny i przepiękny prezent ukochanej osobie to bardzo dobrze trafiliście. Dziś przedstawimy Wam sekretniki, które dzięki swej uniwersalności, będą idealnym upominkiem na wiele okazji: od urodzin, imienin, po walentynki czy szczególne rocznice np. ślubu.

Taki niezwykły prezent dla najbliższej osoby, stanie się pamiątką na wiele lat, przywołując wspomnienia. To naprawdę wyjątkowy pomysł na prezent, również dzięki grawerowi, w ktrym możecie wyrazić swoje uczucia wobec tej najważniejszej osoby.  Co więcej grawer można zamieścić nie tylko na samym medalionie, ale i wewnątrz etui w którym podarujecie sekretnik.

Medalion sekretnik na prezent

Szczególnym powodzeniem cieszą się sekretniki w kształcie serca.  Ta niezwykła biżuteria srebrna wykonana  została bardzo precyzyjnie. Medalion ozdobiony zostaniem grawerem z imienie Twojej wybranki. W środku sekretnika możemy zamieścić wybrane przez Was zdjęcie, odpowiednio wcześniej przez nas sformatowane. Taka niespodzianka sprawi, że podarunek jeszcze bardziej uszczęśliwi drugą połowę. Dodatkowym atutem jest możliwość wykonania grawera lub nadruku dedykacji wewnątrz pudełeczka. Nadruk wybierzcie wtedy, jeżeli interesuje was ujmująca, kolorowa grafika.

Sekretnik
Sekretnik zachwyci ukochaną osobę

 

Sekretnik ze zdjęciem na prezent

Co czyni sekretniki tak idealnymi pomysłami na prezent dla niej na wszelkie okazje? Grawer sprawia, że to bardzo osobisty prezent. Ponadto kryte przed światem w serduszku zdjęcie, można mieć zawsze przy sobie. Przy sercu. To wszystko składa się na to, że sekretniki ze zdjęciami to bardzo szczególny rodzaj biżuterii.  Na laminowanej tabliczce wewnątrz pudełka korzystając z najnowszych technologii wykonamy Twoją dedykację, wzbogaconą wyrazistą grafiką.

sekretnik w kształcie serca
Sekretnik ze zdjęciem to dobry pomysł na prezent z okazji rocznicy

Co myślicie o sekretnikach?

Komentarze są wyłączone.