Szatki i świece z personalizacją – Nowość

Poznaj najnowszą propozycję na pamiątkę chrztu świętego.

Chrzest święty jest jednym z najważniejszych sakramentów w życiu każdego chrześcijanina. Zaraz po pojawieniu się nowego członka rodziny rozpoczynają się wybory imienia, a co za tym idzie przygotowania do Chrztu Świętego. Z każdym sakramentem wiążą się nieodłączne elementy. Symbolami chrztu świętego zdecydowanie są świeca i biała szatka. Według definicji biblijnej nałożenie białej szaty oznacza błogosławieństwo. Szata chrzcielna musi być koloru białego, wskazuje on jakie powinno być nowe życie człowieka ochrzczonego. W Piśmie Świętym i tradycji chrześcijańskiej biel jest barwą światła i życia. Oznacza także radość, podziw, triumf oraz czystość i niewinność. Natomiast świeca zapalona od Paschału oznacza, że Chrystus oświecił dziecko, które od tej chwili staje się światłem świata. Kierując się potrzebami naszych klientów stworzyliśmy wyjątkową kolekcję dziesięciu kompletów szatek chrzcielnych i świec. Możesz wybierać spośród przeróżnych wzorów i kolorów, od tych odważniejszych różowych, dla dziewczynki, poprzez błękitne dla chłopca, na białej klasyce kończąc. Ponad to, do wyboru masz również również kształt szatki. Dostępna jest opcja w kształcie rombu, koszulki i uroczego serca. Zarówno świeca jak i szatka są personalizowane, dlatego z całą pewnością będą stanowiły niezwykłą pamiątkę dla nowo ochrzczonego. Zaprezentowane poniżej modele są tylko kilkoma z dostępnych wzorów dlatego, odwiedź naszą stronę i wybierz coś co zadowoli Twoje oczekiwania.

szatka i świeca z persnalizacją
Personalizowana szatka i świeca na chrzest święty

Komplet na chrzest dla dziewczynki.

Pierwszy zestaw, jaki chcemy Ci przedstawić nosi nazwę „Perłowy gołąbek” i przeznaczony jest dla dziewczynki. Delikatne różowe barwy pomieszane z bielą tworzą niebywały efekt, dodatkowo spotęgowany przez ozdobne różyczki. Materiał, którym owinięta jest świeca mieni się i doskonale oddaje uroczysty charakter chrzcielnych obrzędów. U samej góry znajduje się satynowa profitka przyozdobiona kokardką. Doskonale spełnia ona swoje zadanie, i chroni dłonie przed gorącym woskiem. Dopełnieniem całości jest oczywiście biała szatka. W tym wydaniu zdobi ją grafika gołąbka, oraz krótka dedykacja. Wystarczy, że podasz imię dziecka i datę chrztu. Umieszczone na świecy i szatce będą doskonałą ozdobą, a zarazem wspomnieniem tego wyjątkowego dnia.

personalizowana szatka i świeca na chrzest
Szatka i świeca na chrzest święty z personalizacją

Zestaw z okazji chrztu dla chłopca.

Kolejna propozycja to zdecydowanie wersja dla chłopców. Kompozycja „Niebieska Perełka” zapada w pamięci, dzięki swoim bogatym zdobieniom i odpowiednim kolorom. Dół świecy owinięty jest błękitnym materiałem, który dodatkowo zdobią drobne kropeczki. Na początku i końcu wstążki widnieją białe perełki, które łagodzą wizerunek świecy i są finezyjnym zwieńczeniem całości. Do profitki dodaliśmy dekoracyjną kokardkę, jednocześnie przypominając o randze uroczystości. Szatkę dekoruje grafika śpiącego aniołka, pod którą możemy dostrzec niebanalne życzenia. Tutaj również możesz włączyć się w proces tworzenia, podając nam imię chłopca wraz z datą chrztu, które zamieścimy na produktach.

personalizowany zestaw do chrztu szatka i świeca
Spersonalizowana szatka i świeca na chrzest święty

Klasyczny komplet na chrzest święty.

Towarzysząca uroczystości chrztu świętego kolorystyka to oczywiście biel – barwa czystości i obmycia z grzechu. Jeśli jesteś tradycjonalistą, proponujemy Ci zestaw „White Pearl”. Jest to klasyczna świeca z delikatnymi  srebrnymi dodatkami, doskonale nawiązująca do tematu chrztu świętego. Ta aranżacja emanuje niebywałym pięknem i urokiem. Nasze produkty to miks tradycji i innowacyjności, dlatego oferujemy Ci personalizację. Szatka w tym zestawie ozdobiona jest grafiką w postaci tradycyjnego krzyża, okalanego różami. Doskonale sprawdzi się zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

Niezależnie od tego jaki kolor, czy kształt preferujesz, dzięki naszej bogatej ofercie z całą pewnością znajdziesz coś, co Cię zadowoli.