Szklana deska kuchenna z nadrukiem – modny gadżet do kuchni

Szklana deska kuchenna to gadżet niezastąpiony w kuchni. Krojenie, siekanie bez niej nie byłoby takie samo! Wszelkie blaty kuchenne boleśnie odczułyby jej brak. Wiele osób podkreśla, że deska wykonana ze szkła jest bardziej higieniczna niż deska do krojenia plastikowa bądź drewniana. Ponadto dużo łatwiej utrzymać ją w czystości.  Dodatkowym atutem jest możliwość naniesienia na deskę zabawnego nadruku. Dzięki takiemu zabiegowi poczciwa deska do krojenia sprawdzi się nawet jako praktyczny prezent.  Zobaczcie sami co można wyczarować !

Szklana deska kuchenna – estetyczna i higieniczna

Niektórzy zważywszy na swoje roztargnienie wolą unikać przedmiotów szklanych. Tymczasem producenci desek ze szkła dbają aby ich produkty były jak najtrwalsze. Oczywiście nie wytrzymają wszystkiego – ale naprawdę wiele.

szklana deska kuchenna z nadrukiem

Szklana deska do krojenia z opcją nadruku stanie się wspaniałą formą podarunku. Niebanalny wzór personalizacji, osobista treść i praktyczny charakter podarunku sprawi, że całość nabierze wielkiej wartości.  Idealne akcesorium dla wirtuoza sztuki kulinarnej, pogromcy przypraw i mistrza siekania. Wygląda bardzo dekoracyjnie, przyciąga spojrzenia, i bardzo długo wygląda jak nówka. Nawet mimo długotrwałego i intensywnego użytkowania.

Deska kuchenna ze szkła

Produkt wykonany jest ze wysokogatunkowego szkła, które jest nadzwyczaj odporne na stłuczenia. Deski wykonane ze szkła są odporne na pleśń.  Nie chłoną też zapachów. Co więcej, bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Ponadto dzięki nadrukowi mogą stanowić ciekawy element dekoracyjny. Bezpośrednio na desce możemy zamieścić imię i dedykację np. dla mamy. Taka forma prezentu będzie idealna na okazję urodzin, imienin lub na każdą inną szczególną okazję.

szklana deska kuchenna

Czy wiesz, że niespodziewane prezenty wywołują znacznie więcej pozytywnych emocji, niż podarunek, którego się teoretycznie spodziewamy. W ciągu roku mamy mnóstwo okazji, podczas których możemy wręczyć bliskiej osobie coś wyjątkowego. W dobie zasypania gadżetami, warto jest inwestować w podarunki praktyczne, które będą mieć swoje zastosowanie w użytku codziennym. Czas bezużytecznych łapaczy kurzu już minął.

Czy deski ze szkła mają jakieś wady? Raczej nie zalecamy używać na nich noży ceramicznych. Szybko tępią się w kontakcie z taflą szkła.

Jakie deski kuchenne preferujecie? Drewno, plastik czy szkło?