Taki wiek to nie przelewki! Prezenty na 18 urodziny dla niego.

Długo wyczekiwany dzień osiemnastych urodzin jest jednym z pierwszych kroków w dorosłe życie. Osiągnięcie pełnoletności wiąże się z licznymi przywilejami, a imprezy osiemnastkowe należą do najbardziej hucznie obchodzonych. Jeśli zbliża się dzień urodzin Twojego brata lub przyjaciela, warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego prezentu z okazji 18 urodzin. Właściwie dobrany upominek jeszcze przez wiele lat będzie przypominał o pierwszym dniu dorosłości. Jak powinien wyglądać idealny prezent na 18 urodziny dla chłopaka? Czy warto postawić na upominek praktyczny, czy pamiątkowy? A może coś z poczuciem humoru? W dzisiejszym zestawieniu przedstawimy Wam nasze Top 3 propozycje – po jednej z każdej kategorii. Wszystkie wyróżnia jedna, ważna cecha – możliwość pełnej personalizacji. Postaw na oryginalny i nieszablonowy prezent na 18 dla niego, który wyróżni się na tle wszystkich innych!

Nosidełko na piwo z grawerem – kapitał na dobry start w dorosłość

Drewniana skrzynka na 6 butelek lub puszek piwa pozwoli Ci podarować alkoholowy prezent na osiemnastkę w niezwykłej odsłonie. Stabilna konstrukcja wykonana w całości z naturalnego drewna gwarantuje wygodę przenoszenia zawartości. Nosidełko na piwo wyposażone jest dodatkowo w praktyczny, mosiężny otwieracz – jest to idealny gadżet na plenerowe imprezy. Na desce wykonamy grawer z imieniem solenizanta, co pozwoli Ci podarować niezwykle oryginalny prezent na 18 urodziny. Skrzynka wyposażona w grawer dedykacji oraz butelki piwa będzie doskonałą wyprawką w dorosłe życie.

nosidło na piwo z imieniem na prezent na osoemnastkę
Skrzynka na piwo z grawerem na prezent na 18 urodziny

Ale prezent na osiemnastkę! – Fotoobraz z pełną personalizacją

Pomysłem na wyjątkowy i pamiątkowy prezent z okazji 18 urodzin jest fotoobraz ze zdjęciem solenizanta. Przesłana przez Ciebie fotografia zostanie wkomponowana w tło stanowiące panoramę miasta, a poniżej umieścimy podany przez Ciebie podpis. Nasi graficy przygotują dla Ciebie indywidualny projekt według Twoich wytycznych, masz również możliwość wyboru rozmiaru obrazu. Wydruk wykonamy na płótnie o charakterystycznej strukturze, przypominającej płótno malarskie. Zadrukowane boki sprawiają, że obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie. Cała kompozycja utrzymana jest w czarno-białej kolorystyce ze złotymi akcentami – obraz świetnie dopełni pokój młodego mężczyzny i stanie się znakomitym prezentem na osiemnastkę.

prezent z okazji 18 obraz z własnego zdjęcia
Fotoobraz z imieniem na upominek na 18 urodziny

Mój kufelek z imieniem – niezastąpiony prezent na 18 urodziny

Osiemnaste urodziny zbliżają do kolejnych, niezwykle ważnych wydarzeń w życiu – egzaminu dojrzałości i wyboru dalszej ścieżki życia. Warto jak najdłużej cieszyć się beztroską i urokami życia osoby pełnoletniej jak najdłużej. Solenizant nareszcie będzie mógł kupować alkohol, zatem szklany kufel to świetny wybór na prezent na 18 urodziny. Solidny kufel do piwa pozwoli w pełni odkrywać smak i aromat złocistego trunku. Wykonany został z grubego szkła wysokiej jakości, które jest idealną powierzchnią do naniesienia graweru. Naszym zdaniem imiennie dopasowany kufel to idealny prezent na 18 dla chłopaka, który połączy w sobie funkcjonalność i unikatowy charakter.

prezent na 18 dla chłopaka kufel do piwa z imieniem
Kufel na piwo z grawerem na prezent na 18 dla niego

Personalizowana dawka prezentów na 18

Powyższe zestawienie to tylko kilka pomysłów na prezenty na 18, które możesz podarować chłopakowi w dniu jego święta. Wybór, czy będzie to upominek praktyczny, pamiątkowy czy z humorem należy do Ciebie. Stawiając na prezent na którym naniesiemy Twoją dedykację, będziesz miał szansę podarować niepowtarzalną pamiątkę na całe życie.