Czas na sławę! – Przegląd najlepszych okładek gazet

Czas na sławę! – Przegląd najlepszych okładek gazet

Dość tych samych twarzy zdobiących okładki gazet sprzedawanych w kioskach! Od teraz decyzja, kto trafi na pierwszą stronę popularnego magazynu należy do Ciebie! Urodziny przyjaciółki czy chłopaka nadchodzą wielki krokami? To właśnie ich czas na sławę! Spraw znajomym radość oryginalnym prezentem, jakim jest okładka gazety ze zdjęciem umieszczona w oszklonej ramie. PREZENT DLA PRZYJACIÓŁKI WYZNACZAJĄCEJWięcej oCzas na sławę! – Przegląd najlepszych okładek gazet[…]

Foto-obraz – pomysł na oryginalny prezent

Foto-obraz – pomysł na oryginalny prezent

Może chcecie się przekonać jak oryginalnym prezentem na wiele okazji może być foto-obraz na płótnie. Dzięki nim możecie zachować Wasze piękne, wspólne chwile, ponieważ zostaną one uwiecznione w wyjątkowy sposób i staną się pamiątką wydarzeń ważnych dla Was i Waszych bliskich. Będą świetnym upominkiem na urodziny, imieniny, walentynki, sprawdzą się również jako podarunek pod choinkę czy też na rocznicę np. ślubu. Wspaniała pamiątka dla drugiej połowy, rodzica, przyjaciela czyli dla każdego!!!

Warto zaskoczyć ich czymś, czego na pewno by się nie spodziewali. Takim foto-obrazem sprawicie obdarowanej osobie wiele radości. Wystarczy, że osoba która otrzyma taki gadżet spojrzy tylko na zdjęcie na foto – obrazie i od razu pojawi się na jej twarzy uśmiech. Zajrzyjcie do nas i zobaczcie jakie foto-obrazy możemy Wam zaoferować, a wybór mamy naprawdę bardzo szeroki. Zapraszamy!

Czytaj więcej o Foto-obraz – pomysł na oryginalny prezent