Szalona 18-stka!

Szalona 18-stka!

Lada dzień Twój znajomy będzie wchodził w dorosłe życie. Magiczna osiemnastka za pasem, więc warto już teraz zastanowić się jaki wybrać prezent, który idealnie pasowałby na tę okazję.  Mamy dla Ciebie kilka propozycji, które swoją oryginalnością zrobią ogromne wrażenie na solenizancie. Pierwszą z nich jest koszulka z możliwością wprowadzenia indywidualnego nadruku. Na koszulce masz możliwość umieszczeniaWięcej oSzalona 18-stka![…]

Upominki przynoszące szczęście

Upominki przynoszące szczęście

Szukacie prezentu, który przynosi szczęście? Chcielibyście podarować coś wyjątkowego nowożeńcom na nową drogę życia? A może wybieracie się na parapetówkę i chcecie podarować coś, co przyniesie szczęście w nowym mieszkaniu?

Istnieje wiele przedmiotów, uznawanych za takie, dzięki którym wiedzie nam się dobrze i żyjemy w dobrobycie. Jeśli chcecie, aby upominek był dla obdarowanej osoby kluczem do sukcesu w życiu osobistym i zawodowym, to świetnie trafiliście. Znajdziecie u nas ciekawą ofertę upominków na szczęście, na wiele okazji i z pewnością wybierzecie coś odpowiedniego na daną okoliczność. Zobaczcie sami!

Czytaj więcej o Upominki przynoszące szczęście

Artykuły piśmiennicze – prezenty z okazji Dnia Nauczyciela

Artykuły piśmiennicze – prezenty z okazji Dnia Nauczyciela

Już 14 Października obchodzimy Dzień Nauczyciela. W tym dniu warto wręczyć drobny prezent doceniający pracę pedagoga. Zastanawiacie się co kupić na tą okazję? Tutaj znajdziecie podpowiedź! Długopis lub pióro to zdecydowanie jeden z najważniejszych atrybutów każdego nauczyciela. Taki prezent na pewno będzie jak najbardziej na miejscu. Warto jednak wcześniej zastanowić się jaki długopis lub pióro przypadnie mu do gustu. W naszej bogatej ofercie znajdziecie ich bardzo wiele i na pewno wybierzecie coś dla swojego wychowawcy. Zapraszamy!

Czytaj więcej o Artykuły piśmiennicze – prezenty z okazji Dnia Nauczyciela

Prezent dla maturzystów

Prezent dla maturzystów

Dzisiaj maturzyści rozpoczęli egzaminy. Czas minął bardzo szybko. Dokładnie tak jak śpiewał zespół Czerwone Gitary w utworze „Matura”. Jest to dzień niezwykle ważny dla uczniów kończących szkoły średnie, gdyż od tego jak im pójdzie, zależy na jakie studia się dostaną.

Rodzice i bliskie osoby, chcą aby maturzysta poczuł się ważny w tym dniu, dlatego decydują się na prezent z okazji matury. Zobaczcie co poleca sklep ePrezenty.pl!

Czytaj więcej o Prezent dla maturzystów