TOP 3 pomysły na prezenty dla pracowników

Dobra atmosfera w firmie to ważna sprawa. To zgrane, a nie zwaśnione zespoły mają potencjał aby wieść firmę do której należą do sukcesu. Od wieków, elementem budowania relacji jest wręczanie sobie podarunków. Prezenty dla pracowników mogą być wręczane jako podziękowanie, wyraz uznania za szczególne osiągnięcie czy np. urodziny pracownika, a są firmy gdzie kultywuje się takie uroczystości.  Jakie mogą być pomysły na prezenty dla pracowników? Koniecznie sprawdźcie nasze TOP 3 propozycje!

1.Kalendarz książkowy z personalizacją dla pracownika

Kalendarz książkowy, lub terminarz to niezbędne akcesorium każdego, kto chce efektywnie zorganizować sobie czas. Ważne daty, terminy spotkań zapisane wewnątrz kalendarza już nie umkną jak luźne karteczki- wszystko będzie miało swoje miejsce i czas. Bez dwóch zdań jest to bardzo praktyczny prezent dla pracownika, który z pewnością przyda się obdarowanemu. Aby nadać przedmiotowi osobisty charakter skorzystajcie z możliwości jakie niesie personalizacja. Kalendarz z grawerem, lub z nadrukiem zawierający imię pracownika z pewnością zrobi wrażenie. Możecie do tego dołożyć również takie akcesoria jak długopis lub pióro z grawerem aby upominek był bardziej kompletny.

kalendarz z grawerem dla pracownika

2.Pudełko na herbatę z zestawem herbat

Cóż, bardzo często, szczególnie w tych większych firmach mimo iż się lubimy to nieraz nie znamy swoich zainteresowań. Jak wobec tego dobrać prezent? W takich okolicznościach warto celować w uniwersalne, bezpieczne prezenty np. takie jak herbaciarka.  Eleganckie, drewniane pudełko na herbatę z grawerem to zgrabny i miły upominek. W jego wnętrzu zamknięte są wysokiej klasy mieszanki aromatycznej herbaty. Dzięki personalizacji sprawicie, że obdarowany takim prezentem pracownik poczuje się wyjątkowo.

herbaciarka na prezent dla pracownika3. Pomysły na prezenty dla pracowników – Mapa na płótnie

Obrazy wciąż cieszą się olbrzymią popularnością, jednak jeżeli ma być to prezent dla pracowników to zamiast standardowego krajobrazu polecamy mapę na płótnie. Mapa Polski otoczona jest portretami władców- utrzymana jest w przyjemnej dla oka kolorystyce. Również mapę można poddać personalizacji!  Zamieścimy tam Waszą dedykację od firmy dla np. najlepszego pracownika.  Ten rodzaj podarunku wygląda imponująco i przyciąga spojrzenia.

mapa na prezent dla pracownika

Czy któraś z tych propozycji szczególnie przypadła Wam do gustu?

To tematu prezentów dla pracowników będziemy jeszcze wracać prezentując Wam coraz to nowe pomysły na upominki!