Top 3 pozytywek na prezent z okazji Chrztu Świętego

Tak wyjątkowa okazja, jaką jest Chrzest Święty dziecka, wymaga niepowtarzalnego prezentu. Odpowiedni upominek będzie towarzyszyć mu przez całe życie i stanowić pamiątkę tego przełomowego dnia. Siłą rzeczy niemowlę nie będzie pamiętało tego, jak przebiegła uroczystość ani kto towarzyszył mu podczas tego sakramentu. Podaruj więc wyjątkowy prezent z dedykacją, który pokaże, że uczestniczysz w najważniejszych wydarzeniach w jego życiu już od jego pierwszych chwil na tym świecie.

Pozytywka z grawerem jako pamiątka Chrztu

Idealna pamiątka Chrztu Świętego nie musi być przedmiotem o religijnym charakterze. Często wybierane posrebrzane obrazki przedstawiające anioły lub złote medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej są tradycyjnym prezentem na taką okazję. Jeśli szukasz prezentu, który będzie pełnił nie tylko funkcję symboliczną, ale również będzie skierowany do niemowlęcia – naszym zdaniem pozytywka z grawerem dedykacji sprawdzi się idealnie. Kojąca melodia wygrywana przez figurkę ukołysze dziecko do snu, a jej wielowymiarowy wygląd i elementy odbijające światło wzbudzą ciekawość. Gdy dorośnie, pozytywka będzie niezwykle elegancką ozdobą pokoju, a dobrze znana melodia przywoła najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Przygotowaliśmy nasze trzy najciekawsze propozycje na prezenty dla dziecka z okazji chrztu w postaci niezwykle eleganckich pozytywek.

Dziewczęca pozytywka ballerina

Nasz wybór na prezent dla dziewczynki to delikatna, pozłacana pozytywka z figurką baleriny. Rąbki spódniczki dodatkowo ozdabiają przepiękne kryształy, które w niezwykły sposób łapią światło i mienią się na wszystkie kolory tęczy. Srebrna podstawa idealnie komponuje się ze złotą figurką i tworzy elegancką całość. Wygrywając melodię „Love Story” jednocześnie obraca się wokół własnej osi, co tworzy unikatowy efekt wizualny. Nadasz jej unikalnego charakteru dzięki możliwości wygrawerowania dedykacji na podstawce. Personalizowana pozytywka dla dziewczynki wykonana z najwyższą starannością o szczegóły będzie doskonałą pamiątką Chrztu Świętego. Dbałość o detale sprawia, że figurka idealnie odzwierciedla dumną postawę baletnicy, a złota spódnica wygląda jakby tańczyła wraz z nią.

pozytywka balerina swarovski z grawerem
Pozytywka Ballerina Swarovski z możliwością indywidualnej personalizacji

Arka Noego dla chłopczyka

Wyjątkowa pozytywka Arka Noego stanie się przepiękną pamiątką Chrztu Świętego. Indywidualna dedykacja zostanie starannie naniesiona na specjalną tabliczkę. Opowieść o Arce Noego to jedna z pierwszych przekazów biblijnych, z którą zapoznajemy swoje dziecko. Przypowieść uczy nas o człowieku, który całkowicie zaufa Bogu, a arka jest symbolem ocalenia i przymierza. Taka pozytywka na chrzciny dla chłopczyka będzie więc nie tylko wspaniałą ozdobą, ale również okazją do poznania tej ważnej biblijnej opowieści. Jej uroczy wygląd sprawia, że doskonale wkomponuje się w dziecięcy pokój. Całość jest posrebrzana i w połączeniu z dedykacją będzie wyjątkową pamiątką na całe życie.

pozytywka arka noego z grawerem
Pozytywka Arka Noego z przykładową personalizacją

Uroczy aniołek z sercem

Niezwykle urokliwa pozytywka z figurką słodkiego aniołka trzymającego różowy kryształ to nasza propozycja prezent zarówno dla chłopczyka, jak i dziewczynki. Pozłacana postać oraz dodany kryształ Swarovskiego dodają całości eleganckiego charakteru. Anioł umieszczony jest na pozłacanej, gładkiej podstawce, na której z powodzeniem możemy wykonać dla Ciebie grawer z dowolną dedykacją czy życzeniami. Po nakręceniu aniołek obraca się wokół własnej osi i wygrywa melodię „Love Story”. Kołysanka ta to klasyczne dźwięki, które zapewne pamiętasz z własnego dzieciństwa. Unikatowa pozytywka na chrzest święty wygrywająca tak kojące dźwięku z łatwością ukołysze dziecko do snu.

pozytywka aniołek swarovski z kryształem
Pozytywka Aniołek z możliwością indywidualnej personalizacji

Pamiątka Chrztu Świętego powinna podkreślać doniosły charakter tej uroczystości. Urocze pozytywki będą towarzyszyć mu nie tylko we wczesnym dzieciństwie, ale w późniejszym wieku ozdobią pokój dziecka. Ponadczasowy charakter nadany poprzez personalizację pozytywki sprawi, że w oczach dziecka będzie to bezcenny przedmiot.