Top 3 prezentów na Dzień Chłopaka

Już wkrótce rozpoczniesz gorączkowe poszukiwania prezentu na Dzień Chłopaka. Z szybkością błyskawicy będziesz przeglądać kolejne strony internetowe i przetrząsać sklepowe półki w poszukiwaniu prezentu dla Niego. Może warto oszczędzić sobie tej pogoni i wcześniej pomyśleć o prezencie dla chłopaka? Nie chcemy zostawić Cię samej na pastwę losu, chętnie pomożemy Ci, podpowiadając, co mogłoby ucieszyć Twoją drugą połówkę, a Ty zdecydujesz czy aby na pewno. Dlatego w dzisiejszym poście przedstawimy top 3 prezentów na Dzień Chłopaka, które, naszym zdaniem, mają szansę trafić w gust każdego mężczyzny.

NA OSTRO

Każdy mężczyzna powinien mieć przy sobie scyzoryk. Kobieta nie powinna pytać, po co. Ma go mieć i tyle. Tak naprawdę, to nigdy nie wiadomo, kiedy trzeba będzie otworzyć butelkę piwa czy zdjąć izolację z kabli. A trzeba, żeby prawdziwy facet był zawsze przygotowany na taką ewentualność. Dlatego bądź wspaniałą partnerką i zaopatrz swojego ukochanego w scyzoryk marki Victorinox. To kompaktowe, w całości składane narzędzie, które posiada 9 różnych elementów, w tym pęsetę, wykałaczkę i kółko na klucze. Na szczęście, jak wskazuje nazwa, ma także ostrze, na którym my możemy dać popis swoich umiejętności – na Twoje życzenie umieścimy na nim tekst dedykacji, który sama zaprojektujesz. W ten sposób wyznasz mu miłość albo po prostu napiszesz, od kogo ów scyzoryk dostał. To prawda, że w ten sposób możemy zamienić każdy zwykły prezent w niezwykłą pamiątkę.

scyzoryk victorinox z grawerem dla niego
Scyzoryk Victorinox z przykładową personalizacją

NA BOGATO

A jeśli boisz się o jego życie, kup po prostu portfel. Przede wszystkim jest dużo bezpieczniejszy. Twój mężczyzna doceni ten gest kiedy dostrzeże, że łatwiej mu się trzyma w nim pieniądze, aniżeli w kieszeniach dziesięciu par spodni (kto by pomyślał?!). Nawet dokumenty przestaną ginąć, gdy znajdą swoje stałe  miejsce w jednej z wielu przegródek… Grawerowany męski portfel Always Wild to podarunek, który cieszy się niesłabnącą popularnością.  To spinany element skórzanej galanterii, wykonany z bawolej skóry naturalnej, stylizowanej na podstarzałą, dzięki czemu ma swój niepowtarzalny charakter. Kobiety zamawiają go dla swoich mężczyzn, planując wewnątrz grawer o zróżnicowanej treści. Jedne składają życzenia i wyznają miłość, a inne decydują się na wzór „Kiedyś byłem milionerem…” Jaki wybierzesz Ty?

portfel męski always wild z grawerem
Portfel męski z przykładową personalizacją

NA ZIMNO

Długie jesienne wieczory tuż tuż. Nawet Twój facet będzie wolał, zamiast dużego chłodnego piwka, wypić coś ciepłego. Pomyśl o nim, kiedy nie zdąży rano napić się kawy i spraw mu prezent, dzięki któremu już nigdy nie będzie musiał pić zimnej małej czarnej czy mrożonej herbaty przy temperaturze bliskiej zera stopni. Kubek termiczny z imieniem i dedykacją to drobny upominek, za który na pewno będzie Ci wdzięczny. Zgodzisz się z nami, że to przydatny gadżet, który bez wątpienia Twój ukochany będzie zabierał ze sobą zawsze i wszędzie. Nasz kubek wykonany jest ze stali nierdzewnej, posiada szczelne zamknięcie i doskonale utrzymuje wysoką temperaturę wszystkich ciepłych napojów przez długi czas. Wykonamy na nim zabawny grawer, jak na zdjęciu poniżej, umieszczając imię Twojego mężczyzny, jako tego, który rano dostaje kawę, a wieczorem buziaka.

kubek termiczny z imieniem i grawerem
Kubek termiczny z przykładową personalizacją

Jeśli po lekturze naszego posta nadal czujesz, że nie znalazłaś prezentu idealnego, odwiedź nasz sklep internetowy. Znajdziesz tam pozostałe podarunki, o których nie sposób wspomnieć, mając do dyspozycji jeden wpis :).