Top 3 srebrnej biżuterii dla mężczyzny!

biuz-12

Świąteczny czas sprawia, że intensywnie poszukujemy prezentów dla najbliższych.

Jeśli chcesz, by tegoroczna gwiazdka była dla Ciebie i Twojego ukochanego wyjątkowa sięgnij po prezent, który będzie mu towarzyszył w ciągu całego roku.

Przedstawimy Ci top 3 prezentów dla mężczyzny, a w roli głównej srebrna biżuteria.

  1. Srebrne spinki do mankietów w drewnianym etui

Są okazje, które wymagają eleganckiego stroju. Czasami właśnie drobne mankamenty potrafią zmienić nasz wygląd. Klasyczne spinki do mankietów sprawdzą się wyjątkowo jako prezent dla ukochanego w te święta. Możliwość umieszczenia osobistej dedykacji bezpośrednio wewnątrz pudełka sprawi, że Twój prezent będzie inny niż zwykle.
2.  Srebrna bransoletka w drewnianym etui

Biżuteria jest jednym z najbardziej udanych pomysłów na prezent. Klasyczna bransoletka wykonana ze srebra próby 925 z opcją grawerowania oczaruje Twojego chłopaka lub męża. Biżuteria umieszczona jest w eleganckim drewnianym etui. Wewnątrz znajduje się laminowana tabliczka, a na niej będzie Twoja dowolna dedykacja.

3. Srebrne nieśmiertelniki z grawerem

Nieśmiertelniki są symbolem bezgraniczności. Grawerowana dedykacja lub wyznanie miłosne zamieni je w oryginalny prezent. Twój chłopak otrzyma wyjątkowy prezent, który zapadnie mu głęboko w pamięci.

 

Święta to czas, który obchodzimy tylko raz w roku, postaraj się, by akurat ten dzień był dla Twojego ukochanego szczególny 🙂