Top 5 prezentów pod choinkę dla mamy!

5-dla-mamy

Wśród świątecznego szaleństwa musimy skupić się na wyborze prezentów dla bliskich. Zastanówmy się wiec, jaki prezent możemy wybrać dla kochanej mamy? Z wielkim entuzjazmem przedstawiamy Ci dziś top 5 prezentów dla mamy na święta, które z pewnością przyniosą jej szczęście .

  1. Czerwony portfel skórzany z dedykacją

Świąteczne prezenty powinny służyć w ciągu całego roku. Spraw dla swojej mamy wyjątkową niespodziankę, która będzie dla niej pamiątką na bardzo długi czas. Portfel jest bez wątpienia jednym z najlepszych przykładów na udany prezent. Możliwość nałożenia tekstu z osobistym grawerem sprawi, że świąteczny prezent dla mamy będzie jedyny w swoim rodzaju. Dedykacja, życzenia, krótki tekst wiedz, że dowolne grawerowanie sprawi, że Twoja mama zostanie wyróżniona i poczuje się wyjątkowo w te święta.

2. Haftowany ręcznik z dowolną dedykacją

Wyobraź sobie jak mogłaby zareagować Twoja kochana mama, gdyby otrzymała ciepły i gruby ręcznik z haftem wybranej przez Ciebie dedykacji. To właśnie prezenty od serca potrafią wzruszyć Twoich bliskich najbardziej. Gdy widać staranność wykonania, pracę włożoną w przygotowanie, jak również przemyślane detale. Ręcznik z haftem dedykacji bez wątpienia oczaruje Twoją mamę i sprawi, że już zawsze będzie sięgać po niego przy wieczornej kąpieli.

3. Filiżanka na spodku z łyżeczką + nadruk imienia

Jak zaczyna dzień Twoja mama? Wstaje wcześnie, by przygotować śniadanie lub zająć się rutynowymi rzeczami i automatycznie sięga po ulubioną kawę. Spraw, aby każde poranki były wspaniałe. Wybierz dla mamy na prezent klasyczną filiżankę na spodku z łyżeczką. Dedykując filiżankę Twojej mamie sprawisz, że otrzyma w pełni spersonalizowany prezent na te święta.

4. Puszka na kawę z nadrukiem

Tylko kawa dodaje energii z rana, więc jeśli wiesz, że to właśnie łyk kawy pobudza z rana Twoją mamę to tylko puszka na kawę będzie idealnym rozwiązaniem. Nadruk dowolnej dedykacji, życzenia lub inny tekst, który zostanie umieszczony bezpośrednio na puszce zamieni ją w szczególną pamiątkę. O to właśnie chodzi w prezentach na święta, aby wybrać prezent, z którego będzie można korzystać codziennie.

5. Lusterko kompaktowe z grawerem

Kobiety dbają o swój wygląd. Codziennie przeglądają się w lustrze, by skontrolować każdy szczegół i poprawić najdrobniejszy mankament. Wybierz dla kochanej mamy kompaktowe lusterko z grawerem, które zawsze będzie miała przy sobie w torebce. Grawer dedykacji, który zostanie umieszczony bezpośrednio na lusterku sprawi, że Twoja mama za każdym razem kiedy sięgnie po lusterko spojrzy na dedykację od serca, której autorem będziesz Ty 🙂

Święta Bożego Narodzenia są szczególnym wydarzeniem w życiu każdego z nas. Właśnie wtedy staramy się, aby nasza rodzina poczuła się wyjątkowo. Chcemy zadbać o każdy szczegół, począwszy od prezentów, skończywszy na przystrojeniu choinki i dekoracjach. Święta są tylko raz w roku, szczególnie te magiczne, wyjątkowe, na które czekamy cierpliwie cały rok.