Top 5 propozycji na prezent dla myśliwego

Jeśli szukasz czegoś, co świetnie nada się na prezent dla myśliwego, idealnie trafiłeś. Dzisiejszym postem będziemy starać się pomóc Ci w znalezieniu wyjątkowego i oryginalnego podarunku dla bliskiej Ci osoby, uwielbiającej leśne wędrówki i polowania na większego lub mniejszego zwierza. Proponujemy Ci kilka ciekawych propozycji, które z pewnością sprawdzą się na urodziny, imieniny czy inną ważną okazję.

SREBRNY NÓŻ MYŚLIWSKI

Gadżetem, który najbardziej kojarzy się z osobą myśliwego, jest, oczywiście poza bronią, duży i solidny nóż. Podaruj swojemu znajomemu wysokiej jakości nóż myśliwski, wykonany ze stali damasceńskiej, odporny na zarysowania. Posiada jednolitą konstrukcję – wykonany jest z pojedynczego kawałka stali, który na rękojeści pokryty jest drewnianą okleiną, znakomicie wkomponowaną w całość. W komplecie z nożem otrzymasz skórzany pokrowiec z mocowaniem do pasa, dzięki czemu znajomy będzie mógł mieć prezent zawsze przy sobie. Jeśli zależy Ci na sprawieniu mu prawdziwej niespodzianki, wykorzystanie personalizacji będzie dobrym rozwiązaniem. Na rękojeści noża i na skórzanym etui wykonamy grawer imienia, dzięki czemu zyskasz profesjonalny i efektowny podarunek.

Myśliwski nóż stalowy z grawerem dedykacji dla niego na prezent
Nóż myśliwski dla niego z przykładową personalizacją

CZARNY NÓŻ KANDAR

A jeśli wolisz prezent na urodziny dla myśliwego w ciekawym „opakowaniu”, zdecyduj się na nóż KANDAR w drewnianej skrzynce z grawerem. To eleganckie, czarne ostrze ze stali nierdzewnej oraz drewniana rękojeść z metalowymi okuciami w kolorze złotym. Podobnie jak poprzednia propozycja, także i ten nóż posiada w zestawie etui przystosowane do zawieszenia na pasku – ciekawe rozwiązanie dla tych, którzy chcą go mieć zawsze przy sobie. Dodatkowa skrzynka, pełniąca funkcję pudełka prezentowego, została wykonana z naturalnego, surowego drewna i wypełniona wełną drzewną. Grawer, jaki możemy Ci zaproponować, obejmuje ostrze noża oraz wieczko skrzynki. Na nim, oprócz imienia, może znaleźć się także dedykacja dla adresata prezentu.

nóż kandar w drewnianej skrzynce z grawerem na prezent
Nóż KANDAR dla niego z przykładową personalizacją

KUFEL STRZELAJĄCEGO MYŚLIWEGO

Nieco inną propozycją na prezent dla myśliwego na imieniny czy urodziny jest ceramiczny kufel z nadrukiem. Jego tradycyjny kształt nawiązuje do typowych, starych, drewnianych kufli, a biały kolor jest świetnym tłem dla czarnego nadruku. Oprócz standardowego tekstu Darz Bór! i imienia, może się na nim znaleźć także ułożona przez Ciebie dedykacja, którą zamieścimy wewnątrz grafiki. Zostanie ona umieszczona na kuflu za pomocą techniki sublimacji, która gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych przez nas produktów.  Sprawisz swojemu znajomemu miłą niespodziankę, gdy wręczysz mu ten stylowy kufel na napój każdego rodzaju.

kufel z nadrukiem - prezent dla myśliwego
Kufel z nadrukiem dla myśliwego z przykładową personalizacją

KUFEL WYBORNEGO MYŚLIWEGO

Do wyboru masz jeszcze jeden ceramiczny kufel z ciekawym nadrukiem, specjalnie dla myśliwego lub pasjonata tego niezwykłego hobby. Ten praktyczny i wyjątkowy upominek posiada nadrukowany motyw skrzyżowanych strzelb oraz napis WYBORNY MYŚLIWY. Do pełnej personalizacji wystarczy podać imię adresata prezentu oraz rok jego urodzenia. W ten sposób powstanie znakomity prezent na każdą okazję, którym można i trzeba się pochwalić. Piwo wypite z takiego kufla z całą pewnością smakuje znacznie lepiej niż z butelki czy zwykłej szklanki. Kiedy Twój przyjaciel przekona się o tym na własnej skórze, nie będzie chciał pić z niczego innego.

kufel ceramiczny z nadrukiem na prezent dla myśliwego
Kufel ceramiczny dla myśliwego z przykładową personalizacją

KARAFKA MYŚLIWEGO Z ZASŁUGAMI

Grawerowana karafka dla myśliwego to bardzo praktyczny i elegancki prezent. Wykonany z wysokiej jakości szkła, ręcznie formowany polski produkt zachwyca kształtem i precyzją grawera. W strukturze szkła mogą być obecne pojedyncze pęcherzyki powietrza, będące ubocznym efektem ręcznego procesu produkcji. Jest to zupełnie naturalne zjawisko, którego występowanie nie świadczy o wadach fabrycznych. Karafka posiada grafikę, przedstawiającą symbol myślistwa i zdobienia kwiatowe, obok których znajduje się miejsce na dowolny tekst dedykacji czy życzeń. Nasz produkt posiada oryginalną zatyczkę oraz pojemność sięgającą 0,75l. Z całą pewnością jest to idealny pomysł na prezent dla myśliwego.

karafka dla myśliwego na prezent z grawerem życzeń i dedykacji
Karafka dla myśliwego z przykładową personalizacją

Jeśli poszukujesz zupełnie innego prezentu dla myśliwego, zajrzyj do naszego sklepu i poszukaj tam inspiracji!