Okładka gazety z przesłanym zdjęciem – świetny pomysł na prezent

Przedstawiamy fenomenalny pomysł na prezent – okładka gazety z przesłanym zdjęciem. Zapewne wiele osób marzyło o tym, aby ich twarz pojawiła właśnie na tak zaszczytnym miejscu jakim jest pierwsza strona gazety.

Dzisiaj te marzenia możemy spełnić!

Okładka gazety z przesłanym zdjęciem – magazyn modowy

Chcesz spełnić jej małe marzenie? Za Twoją sprawą może stać się twarzą czasopisma modowego i to już dziś. Jedyne, co musisz zrobić, to zaprojektować okładkę za pomocą naszego edytora. Wpisz  imię, nazwisko i ewentualne uwagi, np. teksty, które według Ciebie powinny znaleźć się na okładce. Dołącz do tego swoje ulubione zdjęcie, a nasi graficy zajmą się resztą. Stworzą wyjątkową pierwszą stronę rozkładówki, którą następnie oprawimy w elegancką ramkę, by w końcu poczuła się jak prawdziwa gwiazda. Jeśli Twoja przyjaciółka z całkowitym oddaniem śledzi każdy wpis o projektantach i modelkach na wszystkich portalach, blogach lub serwisach społecznościowych, to ten prezent będzie strzałem w dziesiątkę. Taka forma prezentu rewelacyjnie sprawdzi się także na imieniny lub inną szczególną okoliczność.

okładka magazynu z twoim zdjęciem

Okładka z gazety z przesłanym zdjęciem na prezent dla nauczyciela

Ten rodzaj upominku daje naprawdę spore pole do popisu. Czy spodziewalibyście się, że może być to perfekcyjny prezent dla nauczyciela? Obdarowany pedagog z pewnością poczuje się zaszczycony i doceni Waszą pomysłowość!

okładka z gazety na prezent dla nauczycielaOkładka taka ma wymiary 30 x 40 cm, zamknięta jest w czarnej, przeszklonej ramie. Wysoka jakość druku sprawia, że taki „plakat” prezentuje się naprawdę efektownie.

Co sądzicie o takiej formie pomysłu na prezent? Czy sami chętnie widzielibyście taki fotoobraz na swojej ścianie?