Imieniny Barbary – co kupić na prezent?

4 grudnia obchodzić będziemy imieniny Barbary.Co w takim razie sprawdzi się jako prezent imieninowy dla tak wyjątkowej kobiety? Zobaczcie nasze najlepsze propozycje!

Imieniny Barbary pomysł na prezent

Przedstawiamy Ci wiele propozycji na prezent, które będą pasować do każdego wieku solenizantki. Zw względu na fakt, że imieniny Barbary są końcem roku, propozycją będzie elegancki kalendarz z grawerem imienia i sentencji na okładce. Produkt posiada opcję indywidualnej personalizacji, dzięki czemu Barbara będzie wiedzieć, że podarunek dla niej był całkowicie zaplanowany. Angaż w przygotowanie odpowiedniego upominku zajmuje wiele czasu, zatem oferujemy Ci swoją pomoc. Kalendarz jest rzeczą, z której korzysta się codziennie i przez cały rok. Masz więc pewność, że będzie idealnym prezentem imieninowym.

kalendarz na prezent na imieniny barbary

Zestaw upominkowy dla Barbary, miłośniczki kawy

Basia do której wybieracie się na imieniny jest wielką miłośniczką kawy? Wykorzystajcie to jako wskazówkę i podarujcie jej taki zestaw upominkowy dla niej. Na wieczku skrzynki z łuby nadrukujemy imienną dedykację dla świętującej Barbary. Wewnątrz znajdzie się aromatyczna kawa, puszka z nadrukiem imienia do przechowywania owej kawy oraz filiżanka na spodeczku z nadrukiem personalizacji.

prezent na imieniny barbary z personalizacją

Imieniny Barbary – pomysł na prezent imieninowy dla koleżanki

Poszukujecie symbolicznego, ale jednocześnie fajnego pomysłu na prezent dla koleżanki która będzie świętować imieniny w dniu 4 grudnia? Taką uniwersalną propozycją na wszelkie okazje są kubki z nadrukiemNa szczególną uwagę zasługuje wysoki kubek latte z zabawną miarką, która zapewne rozbawi zapracowaną Basię.

kubek na prezent na imieniny barbary

Pomysłów na podarunki dla Baś jest bez liku,jeszcze więcej z nich znajdziecie na stronie naszego sklepu z upominkami https://eprezenty.pl/