Upominek dla Barbary z okazji imienin

4 grudnia każda Barbara, Basia i Basieńka będzie obchodzić swoje imieniny. Jeśli znasz chociaż jedną kobietę o tym imieniu, podaruj jej uśmiech tego dnia i wybierz najlepszy podarunek. 

dla barbary

Przedstawiamy Ci wiele propozycji na prezent, które będą pasować do każdego wieku solenizantki. Pierwszą z nich jest elegancki kalendarz z motywacyjną treścią. Produkt posiada opcję indywidualnej personalizacji, dzięki czemu Barbara będzie wiedzieć, że podarunek dla niej był całkowicie zaplanowany. Angaż w przygotowanie odpowiedniego upominku zajmuje wiele czasu, zatem oferujemy Ci swoją pomoc. Kalendarz jest rzeczą, z której korzysta się codziennie i przez cały rok. Masz więc pewność, że będzie idealnym prezentem imieninowo-mikołajkowym.

Drugą propozycją jest ceramiczny kubek w biało-czerwonym kolorze z dołączoną łyżeczką. Na kubku znajduje się pozytywny napis „Ona jest the best”. Do napisu dołącz imię solenizantki, a całość złoży się na elegancki kubek, który będzie jej towarzyszyć na lata. Do wyboru masz dwa produkty, które fantastycznie sprawdzą się na podarunek, to od Ciebie zależy, który wybierzesz.