Upominki mikołajkowe dla niego

Upominki mikołajkowe dla niego

W dzisiejszym wpisie przedstawiamy upominki mikołajkowe dla niego, które sprawią radość i z pewnością zadowolą każdego pana.

Drogie Panie, zobaczcie nasze pomysły!

Praktycznym i trafionym prezentem na Mikołajki dla mężczyzny może być teczka konferencyjna z ekologicznej skóry w kolorze brązowym. Wyposażona wewnątrz w dużą kieszeń, kieszeń płaską, kieszeń zapinaną na suwak, kieszonkę na telefon, pięć kieszonek na wizytówki, ring, klip i uchwyty na trzy pióra lub długopisy. Zamykana na suwak. Niezwykle przydatna dla mężczyzn pracujących na różnego typu stanowiskach. Teczka wysokiej jakości, charakteryzuje się wytrzymałością i długim czasem użytkowania. Objęta roczną gwarancją.

Teczka konferencyjna - Upominek mikołajkowy dla niego
Teczka konferencyjna – Upominek mikołajkowy dla niego

Kolejnym upominkiem mikołajkowym dla niego, może być zestaw stylowych spinek do mankietów. Komplet w kolorze srebrnym, wykonany w wysokiej klasy materiału. Został on zapakowany w gustowne pudełeczko, które dodajemy do prezentu GRATIS, ułatwi to ich przechowywanie i zmniejszy prawdopodobieństwo zgubienia spinek. Taki komplet świetnie nadaje się na niebanalny prezent dla każdego pana na Mikołajki. Jest to elegancki, a zarazem praktyczny i przydatny na wiele okazji podarunek, który z pewnością spodoba się każdemu mężczyźnie.

Spinki do mankietów - Upominek mikołajkowy dla niego
Spinki do mankietów – Upominek mikołajkowy dla niego

Z kolei mężczyznom, którzy noszą biżuterię na pewno spodoba się jako prezent na Mikołajkibransoleta męska ze stali i skóry. Elegancka to świetny prezent dla każdego mężczyzny, który lubi podkreślić swoją osobowość i niebanalny styl. Wykonana jest ze stali nierdzewnej, tak samo jak jej zapięcie. Stal jest twarda, a tym samym odporna na zarysowania i otarcia. Część skórzana składa się z ośmiu rzemyków w kolorze czarnym. Ozdobne opakowanie dołączamy do bransoletki GRATIS. Mikołajkowy prezent dla pana będzie od razu gotowy do wręczenia.

Męska bransoletka - Upominek mikołajkowy dla niego
Męska bransoletka – Upominek mikołajkowy dla niego

Aby wszystkie wybrane przez Was mikołajkowe podarunki stały się jeszcze bardziej niepowtarzalne, polecamy skorzystanie z opcji grawerowania. Taka niespodzianka zaskoczy obdarowaną osobę i sprawi, że poczuje się ona wyjątkowo.

 

Comments are closed.