Walentynkowe prezenty dla niej, dla niego i dla pary

14 luty – Walentynki ! To już nie tylko wysyłanie miłosnych liścików i wręczanie kwiatów.Możliwości jest całe mnóstwo! Przedstawiamy sprawdzone pomysły na walentynkowe prezenty.  Im bardziej wyjątkowy prezent wybierzesz, tym dłużej pozostanie on w pamięci Twojej Ukochanej/ Ukochanego. A więc do dzieła – już dziś znajdź idealny prezent na walentynki!

Walentynkowe prezenty dla Niej

Jeśli szukasz wspaniałego prezentu dla Królowej Twego Serca, świetnie trafiłeś. Oczywiście, nie mamy nic przeciwko wspomnianym starym i sprawdzonym sposobom na prezent walentynkowy – chcemy jedynie lekko poszerzyć Twój horyzont i pokazać ogrom możliwości, jakie obecnie posiadasz. Sekretnik srebrny serduszko kryje w sobie wasze zdjęcie, a na nim zamieścimy grawer dzięki czemu stanie się jedyny w swoim rodzaju.

sekretnik z grawerem jako propozycja na prezenty walentynkowe
Sekretnik grawerowany zachwyci Twoją walentynkę

Walentynkowe prezenty dla Niego

Nie jest łatwą rzeczą sprawienie prezentu mężczyźnie. Panów zwykło się traktować jako istoty mniej romantyczne, a bardziej praktyczne. Ale nie martw się, znamy sposób, aby przemycić motyw romantyczny w bardzo praktycznym podarunku. Gdy Twój Ukochany ma w zwyczaju nosić pieniądze po wszystkich możliwych kieszeniach jako podarunek proponujemy portfel z grawerem. Tekst wewnątrz sprawi, że będzie to upominek jedyny w swoim rodzaju.

portfel z grawerem
Gustowny portfel z grawerem na prezent dla faceta na walentynki

Walentynkowe prezenty dla dwojga

Postanowiliście, że w tym roku kupujecie prezent wspólnie, tak samo przydatny dla każdego z Was? Prezenty walentynkowe dla par to również dział pełen rozmaitości. Przedstawiamy modny zestaw dwóch słoiko-kubków ze słomkami, przystosowanych zarówno do napojów zimnych, jak i gorących, a także do mycia w zmywarkach. Wykonany został z wysokiej jakości szkła, wyposażony w metalowe zakrętki z otworem na rurkę oraz solidny uchwyt do trzymania słoika. Umieszczony na nim zabawny grawer nadaje całości oryginalnego wyglądu.

komplet szklanych słoików z grawerem na walentynki na prezenty walentynkowe
Komplet szklanych słoików z przykładową personalizacją

Pamiętaj, że Walentynki są tylko raz w roku, warto podarować rzecz, która będzie miała symboliczne znaczenie, a swoim wyglądem będzie przypominać każdemu z Was, że kochacie się nawzajem. <3