Wełniana rocznica ślubu – 7 lat wspólnego życia

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się co oznacza słowo małżeństwo? Dziś przychodzimy do Ciebie z całkiem nową odsłoną cyklu o rocznicach. Być może sam obchodzisz siódmą rocznicę ślubu, a być może za niedługi czas staniesz na ślubnym kobiercu? Z tej okazji postanowiliśmy przybliżyć Ci jak najlepiej słowo małżeństwo, które obecne jest w polskiej kulturze od bardzo dawna.

zestaw z latte

Kiedy dwoje ludzi zostali połączeni w parę wykształcili razem wspólną więź.  Ostatnim etapem każdego związku jest przejście w relację małżeńską. Małżeństwo tworzy mąż i żona. Czy uda Ci się zobaczyć gołym okiem jak wielka siła tkwi w tym słowie?  Połączona para nie tylko na co dzień dzieli się ze sobą różnymi sprawami, lecz także jest połączona w sposób abstrakcyjny. Mąż i żona połączeni w parę tworzą całość i nazwani są małżeństwem. Małżeństwo to zespolenie dwóch słów. Warto dodać, że w języku starocerkiewnym istniało słowo malzena oznaczające parę złożoną z męża i żony. Wyraz zawierał słowo zena – odnoszące się do kobiety , a także słówko zapożyczenia niemieckiego od Gemahl – mal , czyli mąż. Ewoluując dziś otrzymaliśmy formę małżeństwo, które jest bez wątpienia idealnym określeniem związku dwojga ludzi.

Jeśli za niedługi czas będziesz obchodzić 7 rocznicę ślubu, to wiedz, że dobrnąłeś do pięknej liczby w swoim małżeństwie, która jest z pewnością świetnym przykładem na to, że Twój związek jest stabilny i tworzy wzór do naśladowania.

Być może sam wybierasz się na przyjęcie zorganizowane na okazję wełnianej rocznicy ślubu i zastanawiasz się jaki wybrać prezent dla pary. Mamy dla Ciebie idealną propozycję, która oczaruje każdą parę małżeńską.  Zestaw podarunkowy w wiklinowym koszu, na który składa się komplet kubków latte oraz dwa ręczniki w kolorze białym i niebieskim, wraz z personalizacją okażą się świetnym prezentem na rocznicę ślubu. Wiedz, że bezpośrednio na kubkach zamieścimy nadruk ze wzorem oraz imionami, które nam podasz. Natomiast na ręcznikach wykonamy haft również z imionami pary. Tylko spersonalizowany prezent zaskoczy ulubioną parę. Całość na sam koniec zapakujemy w elegancki celofan i przewiążemy ozdobną kokardką. Mamy nadzieję, że Twój prezent z okazji rocznicy ślubu będzie strzałem w dziesiątkę.