Wybieramy prezent dla pracownika na święta

Dobrze prosperująca firma to taka, w której zgrany zespół z powodzeniem realizuje założoną strategię. Jak wiadomo, firma to ludzie którzy w niej pracują dlatego też warto dbać o relacje w niej panujące jak i motywywać załogę. Wybitnych pracowników warto wyróżniać, nie tylko słownie. Prezent dla pracownika, za wkład w rozwój firmy to bardzo miły gest który pozwoli przekazać jak wiele człowiek ten znaczy dla całej organizacji. W dobrym tonie jest również wręczaniem pracownikom prezentów na święta.

Upominki dla pracowników – zestawy prezentowe

Zestawy które zaraz Wam zaprezentujemy to nie tylko wyśmienity prezent dla pracownika na święta. Może być to prezent z okazji awansu, prezent z racji przejścia na emeryturę czy po prostu podziękowanie dla pracownika jak i wyróżnienie. Co w takim razie idealnie sprawdzi się w roli upominku na taką okazję?

Nie od dziś wiadomo, że gdy brak pomysłu na to co można kupić na prezent, warto postawić na zestawy prezentowe. Takie pakiety są dobrane tak, aby sprawić radość każdemu – mają bardzo uniwersalny charakter. Do tego, dzięki przemyślanemu połączeniu produktów oraz swojej prezencji robią wrażenie na obdarowanych osobach. Zobaczcie tylko na poniższy zestaw stworzony jako prezent dla pracowników na święta. Zawiera on czekoladę pitną, listki czekoladowe, przyprawy do grzańca oraz kubek z możliwością personalizacji – oprócz życzeń nadrukujemy na nim logo Waszej firmy, aby było wiadomo, że jest to upominek firmowy. Całość zapakowana jest w kartonowe pudełko, wyłożone siankiem.

prezent dla pracownika na świeta

Prezent dla pracowników na święta

Spodobała Wam się wyżej zaprezentowana opcja? Wcale się nie dziwimy. W ofercie sklepu ePrezenty znajdziecie szeroki wachlarz tych fajnie pomyślanych zestawów. Dużą popularnością cieszy się prezent świąteczny dla pracownika z notesem.  Na omawiany pakiet składa się box zawierający notatnik drewniany oraz słodkie dodatki takie jak miody wielokwiatowe i zestawy aromatycznych herbat. Na bambusowej okładce notatnika zamieścimy precyzyjny grawer z życzeniami od firmy, jej nazwą a nawet jej logo.

prezent dla pracownika na swieta

Poszukujecie czegoś drobniejszego? Bez obaw znajdzie się i coś takiego.  Bardzo polecamy również poniższy zestaw prezentowy dla pracownika.  Na zestaw składa się filiżanka z nadrukiem z personalizacją(i życzeniami),aromatyczna kawa ziarnista oraz czekoladowe serce z truskawkami.  Co więcej filiżanka zawiera ceramiczną łyżeczkę, oraz spodek. Całość pakowana jest w celofan, związany ozdobną, czerwoną tasiemką co sprawia, że upominek jest gotowy do wręczenia.

prezent swiateczny dla pracownikowCo sądzicie o takich zestawach? Jeżeli wpadły Wam w oko, to zapraszamy do buszowania po dziale sklepu ePrezenty.pl – jest ich więcej!