Wyjątkowy prezent dla nauczyciela

EPREZENTY_BLOG_prezent dlaKażdy nauczyciel codziennie rano przekazuje garść informacji na temat otaczającego nas świata. Spróbuj wyrazić swoją wdzięczność za cierpliwość i ogromny wkład włożony w poszerzanie Twojej wiedzy. 

14 października to najlepsza okazja do podziękowania swoim wychowawcom. Z pewnością każdy ma ulubionego nauczyciela. Przedstawiamy Ci zatem idealny prezent, który sprawdzi się zarówno dla polonisty jak i historyka.

DLA POLONISTY

Elegancki długopis marki Parker Jotter, umieszczony w gustownym drewnianym etui, będzie kapitalnym upominkiem dla każdego nauczyciela języka polskiego. Na tę wyjątkową okazję, stworzyliśmy możliwość wygrawerowania wewnątrz pudełka Twojej osobistej dedykacji. Dodatkowo grawer możemy umieść bezpośrednio na długopisie. Pamiętaj, że najbardziej liczą się małe gesty o długowiecznej trwałości.

DL HISTORYKA

Nie zapominając o kolejnym szkolnym humaniście jakim jest historyk, przedstawiamy równie ekskluzywny długopis tej samej marki Parker w wersji Urban Muted GT. Tak samo jak w poprzednim zestawie, ten prezent również możesz spersonalizować za pomocą graweru. Złota ozdoba długopisu podkreśla jego atrakcyjny wygląd.

DLA GEOGRAFA

Być może Twoim ulubionym nauczycielem jest geograf? W naszej ofercie znajdziesz wiele prezentów, które idealnie pasują do tego zawodu. Kompas oraz globus z kryształu będzie symbolicznym prezentem dla nauczyciela geografii. Tak samo jak poprzednie prezenty, te również możemy dla Ciebie wygrawerować. Spraw przyjemność swoim nauczycielom i wybierz prezent, który po dedykacji będzie miał wyjątkowe znaczenie.